Aplikacja Purmo SmartBox – zobacz grzejnik we własnym wnętrzu!

Trendy_&_design_1_bPoznaj darmową aplikację Purmo na smartfony z systemami iOS lub Android! Aplikacja Purmo SmartBox pomoże ci dobrać odpowiedni grzejnik z oferty marki Purmo, umożliwiając obejrzenie, jak wybrany model będzie prezentował się we własnym wnętrzu.

Nowa funkcjonalność Purmo SmartBox uzupełnia dotychczasowe opcje dostępne w aplikacji. W kilku prostych krokach możesz teraz obejrzeć, jak wybrany model grzejnika prezentował będzie się w twoich pomieszczeniach. Wystarczy wybrać preferowany model grzejnika Purmo, który w odpowiednim rzucie wyświetli się na widoku z wbudowanej kamery smartfona. W ten sposób możesz sprawdzić, jak konkretny model wygląda na wybranej ścianie w domu. Wystarczy, że zachowasz zdjęcie i już masz gotową wizualizację pokoju z wybranym grzejnikiem Purmo!

DANE TECHNICZNE I WIZUALIZACJE NA ZAWOŁANIE

Trendy_&_design_cNarzędzie Purmo SmartBox dostępne jest w polskiej wersji językowej, do bezpłatnego pobrania dla telefonów operujących w systemie iOS lub Android. Aplikacja nie zajmuje dużo miejsca na smartfonie i stanowi wygodne oraz funkcjonalne rozwiązanie, zarówno dla profesjonalnych instalatorów, jak i osób, które samodzielnie poszukują idealnego grzejnika do swojego mieszkania. Dzięki aplikacji uzyskasz szybki dostęp do wizualizacji oraz broszur i instrukcji wszystkich typów grzejników marki Purmo, wliczając w to grzejniki elektryczne oraz ogrzewanie podłogowe. Przydatny szczególnie dla profesjonalistów kalkulator pomaga błyskawicznie przeliczyć moce grzewcze w zależności od parametrów instalacji i dobrać odpowiednie wielkości oraz modele Purmo.

INTUICYJNY I FUNKCJONALNY INTERFEJS

Oszczędny i prosty w obsłudze interfejs aplikacji sprawia, że jest ona wygodna w użyciu. Purmo SmartBox pomaga również w szybki i łatwy sposób znaleźć najbliższych dystrybutorów grzejników Purmo. Poza szczegółowym adresem i danymi dystrybutora w aplikacji wyświetlana jest także mapka dojazdu ułatwiająca znalezienie dogodnego punktu sprzedaży.

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet