GRZEJNIKI DEKORACYJNE SZLAKIEM WIELKICH ODKRYWCÓW

Co wspólnego mogą mieć ze sobą nowoczesne grzejniki i wakacyjne kierunki podróży? Okazuje się, że bardzo wiele! Purmo czerpie z dokonań największych odkrywców europejskich i na cześć znanych greckich i portugalskich destynacji nadaje nazwy liniom grzejników dekoracyjnych.

iStock_000011356370_Medium
Zwolennicy greckiej architektury i śródziemnomorskiego klimatu planując tegoroczny urlop powinni wziąć pod uwagę trzy kierunki – wyspy Tinos i Paros oraz ich znaną kuzynkę, wyspę Kos. Tinos to doskonałe miejsce na urlop, spodoba się przede wszystkim osobom szukającym spokoju. A jak wiadomo spokój jest szczególnie potrzebny w sytuacji, kiedy wakacje to tylko przerwa w remoncie mieszkania czy domu, a po powrocie czeka nas jeszcze dekoracja wnętrz.

Namiastkę greckich upałów z pewnością zagwarantuje minimalistyczny grzejnik dekoracyjny Purmo Tinos V, w którym ozdobny panel czołowy, wraz z osłonami bocznymi, tworzy jeden element. Z uwagi na niewielką przestrzeń pozostawioną pomiędzy grzejnikiem a ścianą, model doskonale skomponuje się z aranżacją pomieszczenia.

Purmo_Grzejnik_dekoracyjny_Tinos

Kos – kameralna wyspa, ojczyzna Hipokratesa i właścicielka jednych z najpiękniejszych plaż w całej Grecji posłużyła za inspirację do stworzenia grzejnika dekoracyjnego Kos H. Model ten idealnie odnajdzie się w modnych i nowoczesnych wnętrzach. Wyróżnia go minimalistyczny design, na który składa się idealnie gładka płyta czołowa, łagodnie zaokrąglone krawędzie oraz czyste, proste linie.

Purmo_Grzejnik_dekoracyjny_Kos

Trzecia co do wielkość wyspa Cyklad, Paros, słynie z upraw winorośli i marmurów, których użyto m.in. do budowy Akropolu. Znajduje się na niej jedna z najpiękniejszych greckich wiosek, wypełniona białymi domami i wąskimi uliczkami. Biały kolor i łagodne kształty zrywające z tradycją ostrych krawędzi i załamań charakteryzują też pionowy grzejnik Purmo – Paros V. Model posiada wysoką moc grzewczą i cztery rodzaje szerokości, dzięki czemu niezwykle łatwo dopasowuje się do otoczenia.

Portugalscy żeglarze i odkrywcy na zawsze utrwalili się na kartach historii. Czerpiąc z podróżniczych inspiracji i na cześć Faro, największego miasta regionu Algarve powstały grzejniki dekoracyjne Faro V i Faro H. Z pewnością ozdobny, niski grzejnik pokojowy Faro H to świetny wybór dla zwolenników mniej surowych, ale wciąż nowoczesnych wnętrz. Z kolei pionowy grzejnik Faro V idealnie nadaje się do montażu na wąskiej ścianie. Płyty czołowe grzejników Faro są delikatnie profilowane, co dodaje konstrukcji lekkości i elegancji.

Jeżeli zastanawiasz się, który grzejnik najlepiej sprawdzi się w Twoim pomieszczeniu, skorzystaj z nowoczesnej aplikacji mobilnej Purmo SmartBox, dzięki której dopasujesz wizualnie grzejnik do każdego pomieszczenia. Wystarczy, że zrobisz zdjęcie wyremontowanego pokoju, a następnie naniesiesz na nie wybrany grzejnik dekoracyjny z oferty Purmo. Uwaga: aplikacja jest bezpłatna.

 

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet