GRECKIE CIEPŁO – WYBIERAMY GRZEJNIK ELEKTRYCZNY

Z wakacyjnych podróży przywozimy wspomnienia, które inspirują do zmian, także w obszarze przestrzeni, w której funkcjonujemy. Często potrzebujemy prostych i szybkich  rozwiązań, które zagwarantują nam komfort codziennego życia. Linia grzejników elektrycznych Purmo, o znajomo brzmiących nazwach: Athena i Nila spełnia oczekiwania tych z nas, którzy chcą zatrzymać wakacyjne ciepło w swoim domu.
Ostatnie słoneczne dni września to czas, kiedy w sklepach nie ma jeszcze tłumów, zaskoczonych zmianą pory roku naszych zmarzniętych rodaków. Jeżeli akurat kończymy prace remontowe i szczęśliwie dotarliśmy do etapu wystroju wnętrz to z pewnością warto na spokojnie zaopatrzyć się w odpowiedni grzejnik elektryczny do łazienki.

P_2
Athena S i Athena E to grzejniki, które zawdzięczają swoją nazwę jednemu z najbardziej turystycznych miejsc na świecie, jakim jest stolica słonecznej Grecji. Oba grzejniki wyróżniają się ciekawą geometrią kształtów, która przypomina zakola rzeki spływającej do morza czy też zatoki u wybrzeży wysp. Wielu użytkowników docenia możliwość ich montażu w dowolnej orientacji góra-dół, a wersje z bezpośrednim podłączeniem do sieci elektrycznej zapewniają zachowanie ich oryginalnego stylu. Osoby przyzwyczajone do tradycyjnych rozwiązań z pewnością wybiorą wersje z przewodem oraz wtyczką, które są wyposażone w łatwy w obsłudze przełącznik włącz/wyłącz, umożliwiający szybkie podłączenie do zasilania.

 

P_1
Płynne krzywizny elektrycznych suszarek oraz nowoczesne, geometryczne kształty to nie tylko zamysł wizualny, ale też funkcjonalne rozwiązanie, które zapewnia ekonomiczne i praktyczne zagospodarowanie każdej łazienki. Na ich charakterystycznych zakolach z łatwością można szybko wysuszyć kilka ręczników oraz odzież. Co istotne, szczególnie dla osób aktywnie uprawiających sporty, ale też tych z małymi dziećmi to fakt, że suszarki można włączyć w dowolnym momencie o każdej porze roku.
Podążając dalej tropem greckim znajdujemy wśród propozycji grzejników elektrycznych Purmo – model Nila. Tym razem nie jest to nazwa wyspy lecz słowo greckie, które oznacza „rzekę”. Nic więc dziwnego, że kształt tej suszarki przypomina subtelnie zamknięty akwen portu zwężający się ku dołowi. Nila przedzielona jest trzema poprzeczkami, które łączą estetykę z funkcjonalnością. Podobnie jak w przypadku poprzednich modeli, elementy montażu są niewidoczne, a przyłączenie jest możliwe do instalacji elektrycznej lub za pomocą wtyczki.

Warto zachować w pamięci wspomnienia z wakacji, ale też dobrze w praktyce zadbać o komfort kolejnych miesięcy w klimacie, który upałami charakteryzuje się przez krótki czas w roku. A więc nie czekajcie na chłody – zatrzymajcie wakacyjne ciepło już teraz w swoim domu na cały rok.

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet