GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE ZE SŁONECZNYCH WYSP

Sezon wakacyjny w pełni! A gdyby tak, planując jeszcze tegoroczny wyjazd, zainspirować się grzejnikami Purmo? Co łączy greckie wyspy Santorini i Anafi, niezależne Państwo Samoa i egzotyczny Mauritius? Wszystkie wymienione destynacje urlopowe zachwycają swoim oryginalnym urokiem. Podobnie jak nowoczesne grzejniki łazienkowe Purmo o równie wakacyjnych nazwach!

Purmo_grzejnik_lazienkowy_Santorini_2

Zanim wybierzesz się w tropiki sprawdź, jak w prosty sposób gorący klimat możesz wprowadzić do własnego domu. Designerskie grzejniki łazienkowe Purmo staną na wysokości zadania. A pod koniec lata sprawią, że będziesz chciał je zatrzymać… na jesień oraz zimę!

Kierunek: Grecja

Grecka wyspa Santorini jest niezmiennie jednym z najpopularniejszych kierunków wyjazdów. Cenimy ją za wspaniałą architekturę, śródziemnomorski klimat i pyszną kuchnię. Czym natomiast wyróżnia się grzejnik Purmo o tej samej nazwie? Purmo Santorini to niezwykle uniwersalny drabinkowy grzejnik łazienkowy przeznaczony do każdego typu łazienki. Dzięki specjalnej technice spawania rurek od środka, miejsca połączeń są całkowicie niewidoczne. Klasyczny i elegancki design sprawia, że model będzie się dobrze prezentował nawet w najbardziej fantazyjnych aranżacjach pomieszczenia.

Na wschód od wspomnianej Santorini leży inna, warta uwagi, grecka wyspa – Anafi. Dokładnie tak samo nazywa się jeden z najbardziej oryginalnych grzejników łazienkowych w kolekcji Purmo. Podobnie jak grecka wyspa, jest kierunkiem, na który decydują się przede wszystkim osoby ceniące odważne wnętrzarskie trendy. Grzejnik Anafi swoją formą przypomina strumień spływających kolektorów. Wyszukany wygląd i przestrzenna konstrukcja modelu szczególnie dobrze będą prezentować się w dużych pomieszczeniach.

3ab

Czas na egzotykę

Apolima to najmniejsza z 4 wysp wchodzących w skład Niezależnego Państwa Samoa. Znajduje się na niej tylko jedna wioska, licząca jedynie kilkadziesiąt osób. Apolima to także niezwykle elegancki model grzejnika łazienkowego z portfolio Purmo. Płaskie kolektory poziome, gięte w łagodny łuk, wzmacniają jego gustowną formę.

Mauritius – zachwycająca wyspa położona na Oceanie Indyjskim, oddalona o 900 km. od Madagaskaru to jeden z wymarzonych wakacyjnych kierunków większości urlopowiczów. Stworzenie równie gorącej atmosfery co na wyspie może ułatwić grzejnik Purmo Mauritius. Ten specyficzny model to rozwiązanie dla osób szukających kreatywnych i uniwersalnych zastosowań. Dzięki możliwości montażu prostopadle do ściany, model może pełnić funkcję ażurowej ścianki działowej zarówno w łazience, jak i w kuchni czy w salonie.

Grzejnik zakupiony? Czas wyjechać na prawdziwe, długo wyczekiwane wakacje… Życzymy Wam wielu egzotycznych inspiracji, a po powrocie do domu wspaniałych aranżacji!

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet