CIEPŁO W SYPIALNI – GRZEJNIKI PŁYTOWE

Ciepła i przytulna sypialnia to serce każdego domu, gdzie można odpocząć i zregenerować siły. Grzejniki płytowe Purmo: Vertical, Plan, Ramo to idealny wybór dla osób, które cenią optymalne ciepło oraz niebanalny design w sypialni.

Urządzając sypialnię warto zawczasu zaplanować miejsce na grzejnik. Najczęściej jest on umieszczany przy oknach i przeszkleniach, gdzie występują duże straty ciepła. Szukając optymalnego rozwiązania, warto zwrócić uwagę na estetykę jego wykonania. Niebanalna bryła lub kolor grzejnika, doskonale sprawdzą się jako oryginalny element wyróżniający w naszej sypialni.

bedroom with wood trim

Stylowe ciepło

Dekoracyjny pionowy grzejnik Purmo Vertical cieszy się wielką popularnością. Jego pionowa orientacja stanowi panaceum na duże przeszklenia w pomieszczeniach, w których montaż tradycyjnych grzejników poziomych nie jest rekomendowany. Model jest dostępny w szerokości od 300 mm, dzięki czemu doskonale wpasuje się w wąskie przestrzenie np. między oknem a ścianą. Pionowe kształty powodują, że prezentuje się wyjątkowo efektownie na tle wąskiej ściany, dodatkowo pozwalając na zaoszczędzenie przestrzeni w niewielkich sypialniach. Profilowana w ozdobny sposób płyta czołowa Purmo Vertical dodaje mu niezwykłej lekkości i elegancji.

Grzejnik płytowy_Purmo_Vertical

Gra w kolory

Doskonałą metodą na jesienną szarugę jest urządzenie sypialni w pogodnych tonach, które rozświetlą wnętrze podczas coraz krótszych dni. Modele Plan i Ramo dostępne są w 200 kolorach z palety RAL, przez co z łatwością komponują się z przestrzenią każdej sypialni. Bawiąc się kolorem ściany oraz barwą grzejnika można uzyskać ekstrawagancki i niebanalny efekt, który z pewnością nada wnętrzu niecodzienny charakter.
Coraz częściej wnętrza sypialni urządzane są w stylu eklektycznym, a projektanci grzejników chętniej sięgają po zdobycze wzornictwa użytkowego. Szeroki asortyment wyróżniających się niecodziennym designem oraz kolorem grzejników sprawia, że podczas urządzania sypialni można puścić wodze fantazji i wyprowadzić elementy fantazyjnego ciepła. Pierwsze dni jesieni za nami, więc czas najwyższy pomyśleć jakie kolory i kształty najlepiej ogrzeją wnętrze sypialni.

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet