FUTURYSTYCZNE SZKOŁY Z GRZEJNIKAMI DELTA

Jak mogłyby wyglądać futurystyczne szkoły w Polsce? Z pewnością byłyby wyposażone w grzejniki kolumnowe Purmo Delta, które powstały z zamiłowania marki do nowoczesnych technologii i pięknego designu. Poza tym zapewniłyby bezpieczeństwo alergikom, ponieważ z łatwością można utrzymać je w nieskazitelnej czystości.

Futuryzm w ogrzewnictwie

Grzejniki spawane wiązką lasera to nie pomysł zaczerpnięty z Solaris Lema ani ze scenariusza filmu George Lucasa Gwiezdne Wojny, lecz najnowocześniejsza w skali światowej technologia, którą stosuje się podczas produkcji grzejników Delta marki Purmo. Spoina powstała w wyniku laserowego łączenia stali jest minimalnych rozmiarów oraz eliminuje potencjalne miejsca powstawania korozji.

Grzejniki kolumnowe Delta swoją nazwę zawdzięczają szczególnemu, delikatnemu profilowaniu kolumn zewnętrznych, kształtem przypominających literę D. Ich charakterystyczny wygląd sprawia, że mają większą powierzchnię grzewczą w stosunku do wymienników ciepła o tych samych kolumnach w klasycznej, okrągłej formie.

Purmo_Delta_Laserline

 

Połączenie tradycji z nowoczesnością

W efekcie precyzyjnego projektu konstrukcyjnego, elegancki grzejnik Delta Laserline z łatwością można utrzymać w czystości. Dzięki swojej budowie oraz odstępom między kolumnami zewnętrznymi model ten czyści się bez najmniejszego problemu. Delta Laserline posiada certyfikat higieniczny wydany przez Uniwersytet w Kilonii, który potwierdza, że model ten jest rekomendowany do zastosowania w pomieszczeniach o szczególnych wymogach w zakresie zdrowia tj.: pokój alergika, przychodnia czy szkoła.
W designie tego modelu wyraźnie widać połącznie piękna tradycji z subtelnością nowoczesnego wzornictwa. Kształtem przypomina klasyczny grzejnik „żeberkowy”, dzięki czemu idealnie wpisuje się w estetykę aranżowanej przestrzeni.

Co ważne Delta Laserline jest dostępny w 26 standardowych wysokościach, a dodatkowo na życzenie może być wykonany w rozmiarze między 300 i 3000 mm z dokładnością do milimetra.
Delta Laserline jest dostępny również w wersji Delta Laserline Ventil. Modele produkowane są w tych samych wielkościach i typach tj. od 2 do 6 kolumn, w zależności od zapotrzebowania na ciepło. Różnice między nimi to inne sposoby podłączenia, a więc głównie fabryczne. Osoby, dla których ważne jest niewidoczne podłączenie instalacji częściej decydują się na model Delta Laserline Ventil

Purmo_Delta_Laserline_Ventil_grzejniki_kolumnowe

Scenarzyści najnowszej, VII części Gwiezdnych Wojen z pewnością mogliby skorzystać z pomysłowości konstruktorów grzejników marki Purmo, którzy podobnie jak futuryści „patrzą w przyszłość”, aby czerpać inspiracje. Grzejniki kolumnowe linii Delta to połączenie najnowszych technologii z futurystycznymi marzeniami o przyszłości. Są doskonałym rozwiązaniem grzewczym w prywatnych mieszkaniach, gdzie piękne wzornictwo idzie w parze z funkcjonalnością.

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet