KOLOROWE CIEPŁO NA ZIMĘ

Nadchodząca zima wywołuje nostalgię za ciepłem słonecznych promieni. Kiedy temperatura spada poniżej zera, a dni są coraz krótsze to większość czasu spędzamy w domowym zaciszu. O tej porze roku często jesteśmy zmęczeni. Jednak wprowadzając kolory do mieszkania, możemy w prosty sposób dodać sobie energii.

Purmo-Kos-V
Terapia kolorem
Kolory są szczególnie ważne w życiu, ponieważ wpływają na emocje i odzwierciedlają nasz stan ducha. Niektóre z nich mobilizują do działania jak kolor pomarańczowy, a inne zachęcają do odpoczynku jak np. niebieski. Mając świadomość mocy barw i ich wpływu na nasz nastrój warto w prosty sposób zafundować sobie koloroterapię. Wystarczy zmienić aranżację domowej przestrzeni z pomocą grzejników Purmo oraz palety barw oferowanych przez firmę. Jednym z naszych ulubionych modeli jest grzejnik dekoracyjny Kos V, który można zamówić w dowolnym kolorze. Ze względu na swój pionowy kształt doskonale sprawdza się w mieszkaniu o małym metrażu, ale też stylowo uzupełnia dużą przestrzeń. Jeżeli zdecydujemy się na Kos V w kolorze czerwonym to  codzienny „zastrzyk” pozytywnej energii mamy gwarantowany.

W stronę słońca
Tęsknotę za dalekimi podróżami lub czasem spędzonym na plaży możemy zrównoważyć decydując się na montaż grzejnika w barwie słońca. Żółty kolor kojarzony jest z ciepłem, radością i pozytywnymi wspomnieniami. W naturalny sposób rozświetli każdą kuchnię, a zamontowany w pokoju dziecięcym sprawi radość najmłodszym. Zresztą zobaczcie sami na przykładzie grzejnika Plan Ventil Compact – co ważne, sprawdza się on doskonale w przypadku wymiany żeliwnych kaloryferów na nowoczesne modele, ponieważ można go zamówić w wysokości pasującej do modernizowanej instalacji.

big_grzejnik_ty

Barwna dekoracja
Decydując się na nowy mebel do pokoju dziennego, zazwyczaj wiele czasu poświęcamy dopasowując jego kolor do stylu naszego mieszkania. Zastanawiamy się długo czy dany odcień pasuje do tonacji naszych ścian, a nawet parkietu. A co z kolorem i formą grzejnika? Na szczęście jest teraz wiele możliwości np. na stronie internetowej Purmo już teraz możemy wirtualnie dopasować ulubiony kolor do wybranego modelu i zapewnić sobie kolorowe ciepło na zimę.

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet