WIELOFUNKCYJNE GRZEJNIKI DO PRZEDPOKOJU

Przedpokój jest szczególnie ciekawym miejscem do aranżacji, ponieważ określa charakter domu i jego mieszkańców. Grzejniki, które w nim zainstalujemy powinny spełniać najwyższe parametry techniczne, ale też dekorować wnętrze. Purmo proponuje trzy modele grzejników Delta, dzięki którym w oryginalny sposób zadbamy o ciepło już od progu.

Dobrze ogrzany przedpokój z pewnością sprawia, że od wejścia czujemy przytulną atmosferę całego mieszkania. Ważne, abyśmy zostawiając w nim wierzchnią odzież mieli pewność, że nie zostanie na niej nawet odrobina wilgoci. Wybierając grzejniki do tzw. pierwszej strefy ciepła pamiętajmy, że jest to przestrzeń najbardziej narażona na utratę temperatury. Ponadto przedpokój jest wizytówką mieszkania, a więc sprzęty, które się w nim znajdą powinny łączyć praktyczne funkcje z wyjątkowym designem.

Oryginalne ciepło

Delta Column Bench oraz Delta Column Bench V to oryginalne grzejniki do przedpokoju marki Purmo. Z powodzeniem zastępują meble, ponieważ zaprojektowane zostały w kształcie ławeczek do siedzenia, a więc doskonale sprawdzają się przy zmianie obuwia, a pozostawione przy nich mokre rzeczy bardzo szybko stają się suche. Model Delta Column Bench wyposażony jest w blat z multiplexu bukowego. Projektanci Purmo przewidzieli też możliwość zainstalowania innego blatu w sytuacji, jeżeli projekt wnętrza tego wymaga. Indywidualni klienci doceniają niewidoczny sposób ich instalacji oraz możliwość wyboru odpowiedniego koloru, a także dopasowanie rozmiarów w zależności od potrzeb. Delta Column Bench V nawiązuje układem kolektorów do tradycyjnych grzejników kolumnowych i dzięki temu może stanowić ich uzupełnienie, bądź interesującą alternatywę podczas zmian, gdzie pierwotny charakter pomieszczenia zostaje wciąż zachowany.

delta_twin_PURMO
Oszczędność przestrzeni

Przedpokój często jest mały i wąski, a więc polecane do zainstalowania w nim są grzejniki z dolnym, środkowym podłączeniem. Tego typu modelem jest Delta Twin M. Ze względu na swój kolumnowy kształt doskonale sprawdza się w ograniczonych metrażem przestrzeniach – nie tylko w przedpokoju, ale też często w kuchni. Wyróżnia go piękna estetyka wykonania, a także element praktyczny jakim jest uchwyt do wieszania np. przemoczonych ubrań wierzchnich.

Jego minimalistyczny wygląd sprawia, że nie determinuje charakteru wnętrza, lecz w subtelny sposób je uzupełnia. Delta Twin M cechuje duża moc cieplna oraz możliwość uzyskania maksymalnej temperatury do 120°C. Model ten standardowo jest w śnieżnobiałym kolorze, ale na życzenie może być wykonany w wielu różnych odcieniach z bogatej palety RAL.

W okresie kiedy złota polska jesień przechodzi w szarugę potrzebujemy komfortowego ciepła w całym domu. Urokliwy przedpokój, w którym możemy ogrzać się już od progu tworzy przyjemną atmosferę naszego mieszkania, którą z pewnością doceniają także goście.

PS. Nie tylko pozostawione w nim kalosze mogą być kolorowe – decydując się na grzejnik do przedpokoju marki Purmo zapoznajcie się z bogatą paletą barw RAL;)))

Wellingtons lines up against wall

 

 

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet