CIEPŁO PRZY ŚWIĄTECZNYM STOLE

Za kilka dni nadejdzie kalendarzowa zima, a wraz z nią najchłodniejsze dni w roku… Ale tylko na zewnątrz. W naszych domach zaczyna się okres przepełniony rodzinnym ciepłem i radością płynącą ze wspólnie spędzanego czasu. W tym wyjątkowym momencie roku warto zadbać o dobrą atmosferę w swoim otoczeniu.

To właśnie teraz, gdy za oknem chłód i szaruga, nasze domy stają się dla nas upragnioną oazą ciepła i spokoju. To w nich za chwilę rozegra się magia świąt, rodzina zasiądzie przy suto zastawionym stole, dzieci będą cieszyć się prezentami, a w powietrzu unosić się  będzie zapach świątecznych potraw i choinki.

Ciepłe wnętrza

Życie rodzinne najczęściej koncentruje się w kuchni i w salonie, dlatego pomieszczenia te zasługują na szczególną uwagę. Szeroka oferta produktów marki Purmo ułatwia wybór grzejnika dopasowanego do naszych potrzeb i stylu oraz wielkości wnętrza. Miłośnikom klasyki z pewnością przypadną do gustu modele inspirowane stylem rustykalnym. Jeśli dodatkowo nasze wnętrze cechuje się niewielkim metrażem, warto rozważyć wybór grzejnika o pionowej orientacji. Jednym z modeli o takim kształcie jest Purmo Vertical, który dostępny jest już od szerokości 300 mm. Model ten jest niezwykle funkcjonalny, a dodatkowo może stanowić element dekoracyjny. Profilowana przednia płyta nadaje mu wizualnej lekkości. Osoby ceniące elegancki minimalizm z pewnością zadowoli grzejnik płytowy Tinos V, którego ozdobny panel czołowy wraz z osłonami bocznymi tworzy jeden element.

Free place at the Christmas table

Ciepło rodzinne

Kiedy Purmo dba o komport cieplny, my możemy skoncentrować się na tym co najważniejsze, czyli na pielęgnowaniu rodzinnych relacji. Warto zaangażować bliskich już w sam proces świątecznych przygotowań. Tworzenie ozdób na choinkę, pieczenie pierniczków czy lepienie pierogów to wspaniała okazja do wspólnego spędzania czasu i celebrowania tej wyjątkowej atmosfery. Świąteczne dni to z kolei doskonały moment na długie rozmowy do późnych godzin nocnych i nadrabianie zaległości filmowych. Ale świetnym sposobem na zaangażowanie wszystkich członków rodziny są również gry planszowe! Ich olbrzymi wybór umożliwia znalezienie takich, które z powodzeniem zaangażują nawet kilka pokoleń domowników. Być może warto przemyśleć to już na etapie planowania prezentów i obdarować kogoś tego typu upominkiem? Ocieplaniu rodzinnej atmosfery sprzyjają też wspomnienia. Świąteczne spotkania to dobra okazja, aby otworzyć stare albumy ze zdjęciami i przejrzeć zgromadzone pamiątki.

Tak spędzony czas na pewno skutecznie nas zrelaksuje i pozytywnie nastroi na nadchodzący rok.
Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć ciepłych i wesołych świąt!

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet