WIZUALIZACJA GRZEJNIKÓW WE WNĘTRZU

Aranżując wnętrza poszukujemy nie tylko funkcjonalnych rozwiązań, ale też sposobów na wyrażenie własnego stylu. Przeglądamy kolorowe magazyny, sprawdzamy faktury tkanin i jesteśmy na bieżąco z trendami designerskimi. Zdarza się, że mamy problem z wizualizacją nowej sofy czy mebli kuchennych we własnym wnętrzu. Na szczęście w przypadku grzejników nie ma z tym problemu.

Grzejniki płytowe i kolumnowe, konwektorowe i kanałowe, pionowe i poziome, o finezyjnych kształtach i ascetycznym designie. W szerokiej gamie modeli Purmo łatwo można znaleźć coś dla siebie. I chociaż wybór odpowiedniego grzejnika do najłatwiejszych zadań nie należy to dzięki www.purmo.pl jest o wiele szybszy, niż się wydaje.

Wysmakowana szata graficzna rozbudza artystyczny zmysł i zaostrza apetyt na designerskie eksperymenty. Z rozlicznych fotografii przedstawiających przykładowe aranżacje możemy czerpać inspiracje pełnymi garściami. Z pomocą intuicyjnej nawigacji surfujemy po podstronach, z których kilka jest szczególnie istotnych na etapie poszukiwań stylu.

Zakładka Inspiracja prowadzi nas do podstrony Wyraź swój styl z galerią zdjęć ukazujących aktualnie modne style tj.: nowoczesny, retro, klasyczny, współczesny z rekomendowanymi do nich grzejnikami. Dzięki kolejnej zakładce Właściwy produkt na właściwym miejscu możemy sprawdzić polecane w kuchni, salonie, sypialni, łazience czy przedpokoju miejsca do zainstalowania grzejnika.

salon

Kiedy model jest już wybrany to w łatwy sposób możemy sprawdzimy jak się prezentuje w naszych ulubionych kolorach. Wystarczy wejść na podstronę Pomaluj swój świat. Prosty program pozwala nanosić na grzejniki kolory (ponad 200!). Odważna czerwień, relaksujący turkus, ciepły pomarańcz czy nostalgiczny błękit… Mozaika barw z pewnością uruchomi naszą wyobraźnię i zaostrzy apetyt na designerskie eksperymenty.

parada
To jednak nie koniec atrakcji. Purmo oferuje bezpłatną aplikację na smartfony z systemami iOS lub Android – Purmo Smart Box. Dzięki niej możemy zwizualizować grzejnik bezpośrednio na ścianie naszego pomieszczenia, a także sprawdzić dane techniczne, zlokalizować najbliższego dystrybutora.

Zachęcamy więc do zabawy, dzięki której wybierzecie odpowiedni model do każdego pomieszczenia w swoim mieszkaniu. Eksperymentowanie z kolorami to fantastyczna przygoda, z której warto skorzystać 🙂

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet