Więcej niż grzejnik

Za sprawą nowych technologii znane od dawna urządzenia stają się coraz bardziej wielofunkcyjne. Współczesne telefony służą nam nie tylko do komunikacji, ale też do wykonywania modnych selfie czy słuchania muzyki. W świecie designu jest podobnie, co widać wyraźnie na przykładzie marki Purmo.

Projektanci grzejników idą z duchem czasu, oferują nam modele, które oprócz tradycyjnych zastosowań doskonale sprawdzają się w roli wielofunkcyjnych mebli jak na przykład ławka czy bufet. Coraz bardziej pomysłowe, a jednocześnie praktyczne konstrukcje umożliwiają optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Na szczególną uwagę zasługują modele Delta, które wyróżnia nie tylko oryginalny desing, wprowadzający klimat vintage do mieszkania, ale też nowoczesny sposób ich produkcji. Wszystkie grzejniki Delta spawane są laserowo, co praktycznie wyklucza możliwość powstawania korozji (!). Dodatkową ich zaletą jest ukryte, niewidoczne z zewnątrz podłączenie do instalacji.

BenchDelta Column Bench to grzejnik dekoracyjny o poziomym układzie kolektorów. Opcjonalnie wyposażany jest w górny blat, dzięki czemu wygląda jak futurystyczna ławka i znajduje zastosowanie jako dodatkowe miejsce do siedzenia. O ile Delta Column Bench z zaokrągloną płytą blatu jest świetnym wyborem dla zwolenników opływowych kształtów, o tyle miłośników kątów prostych z pewnością oczaruje ławeczka Delta Column Bench V. Design tego modelu odznacza się pionowym układem kolektorów oraz pozbawioną wystających krawędzi formą, dzięki czemu pomieszczenie zyskuje na ustawności.

delta barZ kolei Delta Bar to wyjątkowe i niezwykle efektowne połączenie grzejnika z bufetem. Górny blat w kształcie elipsy przypomina kontuar w klimatycznym pubie lub przytulnej kawiarni. W sytuacji domowej z pewnością ułatwi nam serwowanie napojów, przekąsek oraz deserów podczas rodzinnego spotkania albo kameralnej prywatki.

Grzejniki Purmo Delta urzekają eleganckim wyglądem i intrygują elastycznością w zakresie zastosowania. Podobnie jak smartfony czy iphony łączą w sobie kilka funkcji oraz inspirują do kreatywnych poszukiwań, w tym przypadku aranżacyjnych. Niewątpliwie stanowią ciekawą propozycję dla osób, które pragną nadać wnętrzu wyrazisty charakter i rozplanować przestrzeń w swoim domu w optymalny sposób. Dodatkowo programiści Purmo przygotowali dla wszystkich designerów niezwykle nowoczesne i pomocne w wyborze najlepszego rozwiązania narzędzie: bezpłatną aplikację mobilną Purmo Smart Box, która umożliwia wizualizację grzejnika na ścianie własnego pokoju.

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet