CIEPŁA I WYGODNA KUCHNIA

Jakie wyzwania czekają na nas podczas aranżacji kuchni? Obok wyboru odpowiedniej lodówki, funkcjonalnych szafek czy zmywarki do naczyń warto zastanowić się dłużej nad kwestią ogrzewania. Zwłaszcza wtedy, gdy kuchnia pełnić będzie również funkcję jadalni i zależy nam na tym, żeby wszyscy domownicy gromadzili się w niej z przyjemnością.

Niezależnie od tego, czy kuchnia stanowi osobne pomieszczenie, czy też jest otwarta na pokój dzienny, to i tak zazwyczaj mamy problem z jej aranżacją. W projekcie uwzględnić musimy liczne meble i wielkogabarytowe urządzenia, a mały metraż często skutecznie ogranicza naszą wyobraźnię. Nie bez powodu wiele osób aranżując kuchnię zwraca się o pomoc do doświadczonego specjalisty. Okazuje się, że dobre pomysły nie kończą się na meblach na wymiar lub składanych krzesłach i stolikach – z kłopotów może nas wybawić optymalnie dobrane ogrzewanie.

Wooden planks table top over kitchen bench and oven background

Jeżeli chcemy zaoszczędzić w kuchni trochę miejsca, to świetnym rozwiązaniem jest system ogrzewania podłogowego marki Purmo. Można go zastosować w każdego rodzaju podłodze, wyposażony jest w funkcję sterowania temperaturą i odznacza się wysoką efektywnością energetyczną. Co więcej, znacząco zmniejsza cyrkulację powietrza i ogranicza unoszenia się kurzu, stwarzając tym samym bardzo korzystne środowisko dla alergika.

Bardzo praktycznym wyborem jest również grzejnik łazienkowy, np. Apia marki Purmo. Model charakteryzuje się symetryczną formą, a dzięki wysokiej mocy grzewczej i drabinkowej konstrukcji z powodzeniem może być wykorzystany jako suszarka na ręczniki i ściereczki. Jego funkcjonalność podnoszą dodatkowe akcesoria w postaci wieszaków.

W przypadku, gdy chcemy podkreślić styl aranżacji kuchennego wnętrza, doskonale sprawdza się grzejnik dekoracyjny, taki jak Delta Twin M marki Purmo. Model wyróżnia się rustykalnym, harmonijnym designem i wyposażony jest w drążek do suszenia ręczników. Ponieważ powstał w oparciu o innowacyjną technologię spawania laserowego, jestwyjątkowo odporny na korozję.

delta_twin

Urządzenie kuchni nierzadko wymaga kreatywnego podejścia. Dzięki proponowanym przez Purmo rozwiązaniom grzewczym nasza kuchnia zyska na przestronności, wygodzie użytkowania, a także wizualnej atrakcyjności.

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet