PIĘKNA WIZYTÓWKA DOMU. GRZEJNIK DEKORACYJNY :)

Pokaż mi, jak mieszkasz, a powiem ci, kim jesteś? Nawet jeśli sprawa nie jest aż tak prosta, to nikt nie zaprzeczy, że wnętrze domu w dużej mierze odzwierciedla osobowość właściciela i jego styl życia. Dlatego podczas aranżacji mieszkania powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na wygląd oraz komfort użytkowania salonu, w którym spędzamy większość naszego wolnego czasu, a także przyjmujemy gości i urządzamy przyjęcia.

iStock_000065822019_Medium
W salonie każdy element ma znaczenie, i to przynajmniej z dwóch powodów. Po pierwsze, z założenia jest on najbardziej reprezentacyjnym pomieszczeniem w domu. Wystrój salonu powinien stanowić spójną i efektowną kompozycję, która wprawia mieszkańców w dobre samopoczucie oraz wywiera pozytywne wrażenie na odwiedzających ich znajomych, krewnych czy współpracownikach. Po drugie, salon pełni zazwyczaj kilka ważnych funkcji. Zwłaszcza w małych mieszkaniach obejmuje nie tylko strefę wypoczynkową i jadalną, ale również kuchenną i sypialną, w związku z czym wymaga dogłębnie przemyślanego projektu.

Wygoda i estetyka salonu zależą od wielu czynników. Obok sposobu organizacji przestrzeni, rodzaju oświetlenia, koloru ścian, lub też zestawienia detali – niezwykle istotnym elementem jest zastosowane rozwiązanie grzewcze. Decydując się na instalację grzejnika dekoracyjnego marki Purmo, zadbamy o niezawodne i oryginalne wizualnie źródło ciepła w naszym salonie.

nar
Narbonne to grzejnik poziomy, wyposażony w osłony boczne oraz osłonę górną typu grill. O jego eleganckim designie decyduje szeregowy układ profilowanych, stalowych elementów grzejnych o prostokątnym przekroju. Model podłączany jest z boku, z prawej lub lewej strony. W pomieszczaniach o dużym przeszkleniu idealnie sprawdza się Narbonne V. Jest to grzejnik pionowy, który z powodzeniem może służyć jako jeden z głównych elementów dekoracyjnych w salonie. Szczególnie efektywnie podkreśla klasyczną aranżację wnętrza. Również wykonany jest ze stalowych profili oraz podłączany z boku.

nar vt
Jeżeli natomiast zależy nam na estetycznym ukryciu przyłączy, świetnym wyborem jest grzejnik poziomy Narbonne VT lub grzejnik pionowy Narbonne V VT. Obydwa modele można podłączyć odpodłogowo.
Grzejniki dekoracyjne marki Purmo, które przykuwają wzrok wyszukanym wzornictwem oraz dostępne są w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych, pomogą nam wyrazić swój styl i nadać naszemu salonowi niepowtarzalny charakter.

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet