BĄDŹ „SMART”. WYPRÓBUJ APLIKACJĘ PURMO!

Jeżeli poszukujecie pięknego i funkcjonalnego grzejnika, a nie chcecie kupować „kota w worku” to bezpłatna aplikacja Purmo jest dokładnie dla Was! SmartBox umożliwia wizualizację grzejnika na ścianie prawdziwego pomieszczenia i jest bardzo prosta w obsłudze.

Purmo stosuje najwyższej klasy technologie nie tylko w procesie produkcji designerskich grzejników, ale również w celu ułatwienia wyboru optymalnego modelu do każdego pomieszczenia. A więc idąc w kierunku udogodnień marka proponuje nam nowoczesną aplikację SmartBox na smartfony z systemami Android lub iOS. Tajemnicą poliszynela jest to, że aplikacja cieszy się popularnością szczególnie wśród profesjonalistów, a dlaczego? Zdecydowanie usprawnia ich pracę!

Aplikacja Purmo to absolutnie proste w obsłudze narzędzie, które możemy bezpłatnie pobrać w polskiej wersji językowej na oficjalnej stronie internetowej TUTAJ. Dzięki niej błyskawicznie zdobędziemy niezbędne informacje na temat oferowanych przez markę grzejników oraz systemów ogrzewania płaszczyznowego. Po załadowaniu danych uzyskamy dostęp do wszystkich katalogów (ceny także) i filmów instruktażowych Purmo nawet w trybie offline.

q
Gdy mamy zainstalowaną aplikację w telefonie, to w dowolnej chwili możemy przeglądać zdjęcia aranżacyjne kuchni, salonów, przedpokojów i łazienek, które proponuje nam Purmo. Dodatkowo znajdziemy też cenne wskazówki, które ułatwią nam wybór odpowiedniego modelu. Przy pomocy specjalnego kalkulatora bez problemu obliczymy właściwą dla danego pomieszczenia moc cieplną grzejnika. Co więcej, aplikacja pozwala nam ustalić dane adresowe najbliższego dystrybutora Purmo oraz zaplanować najprostszą trasę dojazdu do niego!

Atutem Purmo SmartBox jest stylowy i przejrzysty interfejs, który krok po kroku poprowadzi nas do celu – zanim jednak do niego dojdziemy, zatrzymajmy się na chwilę, aby skorzystać z możliwości wizualizacji wielu modeli Purmo. Efekty warto utrwalić na zdjęciach i wrzucić na FB lub Instagram. Zapraszamy do kreatywnej zabawy!

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet