PRZEPIS NA IDEALNY GRZEJNIK

Uniwersalny przepis na idealne wnętrze nie istnieje. Czy jest to powód do zmartwień? Absolutnie nie! Każdy z nas jest wyjątkowy i najlepiej czuje się w spersonalizowanej przestrzeni. Bogata oferta designerskich grzejników marki Purmo ułatwi nam urządzenie prywatnej przestrzeni do życia, zgodnie z naszą prawdziwą naturą.

Styl to nie tylko kwestia smaku – przejawia się w nim podstawowy rys naszej osobowości, nasze autentyczne „ja”. Może znajdować odzwierciedlenie w sposobie, w jaki odbieramy świat, reagujemy na innych, poruszamy się, ubieramy czy mieszkamy. Nawet detale przesądzają czasami o tym, czy w danym wnętrzu czujemy się komfortowo, nie wspominając o tak kluczowych kwestiach, jak metraż i układ pomieszczenia, dominujące barwy lub konstrukcja mebli. Ale jak dobrać grzejnik pod względem rozmiaru i koloru, tak aby pomieszczenie zachowało charakter współgrający z naszą indywidualnością? Przyjrzyjmy się modelom Purmo!

P_1

Osobom spontanicznym i towarzyskim, które na co dzień tryskają entuzjazmem i optymizmem, polecamy grzejnik łazienkowy Kea, szczególnie w kolorze dahlia yellow lub traffic yellow. Design modelu nacechowany jest dynamizmem, który dobrze koresponduje z aktywnym trybem życia. Z kolei ciepłe odcienie żółci wzmocnią radosne nastawienie do świata  i pozytywne myślenie. Ponadto konstrukcja grzejnika Kea umożliwia zawieszenie wielu ręczników, na wypadek odwiedzin licznej rodziny lub przyjaciół.

Wrażliwym perfekcjonistom, którzy mają skłonność do filozoficznej zadumy i zatapiania się w marzeniach, z pewnością przypadnie do gustu grzejnik Imia. Pionowe kolektory delikatnie wyprofilowane w łuk z jednej strony przydają mu eleganckiej smukłości, z drugiej – finezji. Jeżeli wybierzemy kolor pastel green lub blue green, model ten dodatkowo wprowadzi do wnętrza atmosferę relaksu i bezpieczeństwa. Imia okazuje się niezwykle praktyczna w deszczowe dni – po zamontowaniu w modelu specjalnych chromowanych wieszaków, możemy suszyć na nim przemoczone kurtki i inne ubrania.

P_2

Świetną propozycją dla osób o pogodnym usposobieniu, którzy nie lubią pośpiechu i popadania w skrajności, jest grzejnik poziomy Kos H. Model ten wyróżnia się prostym, lecz wyszukanym wzornictwem. Idealnie płaska płyta czołową oraz brak ostrych krawędzi sprawiają, że znakomicie komponuje się ze spokojnym wystrojem pomieszczenia. Warto jednak przełamać harmonijną formę odważnym kolorem, np. flame red, który skutecznie pobudza do działania.

P_3

Natomiast tym wszystkim, których charakteryzują doskonałe zdolności organizacyjne i kierownicze oraz wytrwałość w dążeniu do celu, sugerujemy grzejnik elektryczny Yali Comfort. Model ten jest niezwykle wydajny, bezpieczny w użytkowaniu i przypomina z wyglądu typowy grzejnik płytowy, który pasuje do każdego wnętrza. Co ważne, wyposażony jest w termostat, który gwarantuje precyzyjną regulację temperatury.

Niezależnie od tego, który z oferowanych przez Purmo grzejników najlepiej wyraża nasz styl – dzięki aplikacji Purmo SmartBox będziemy mogli zwizualizować wybrany model na ścianie prawdziwego pomieszczenia. W ten sposób szybko upewnimy się, czy w tak przyozdobionym wnętrzu rzeczywiście czujemy się „jak u siebie”.

 

 

 

 

 

 

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet