Ciepła klasyka

Jeżeli na ścianie w swoim salonie chętniej powiesilibyście obraz historyczny niż dzieło abstrakcjonisty, a taniec towarzyski dostarcza wam więcej rozrywki niż hip-hop czy disco dance, to prawdopodobnie najlepiej czujecie się we wnętrzu urządzonym w klasycznym stylu. Wybrane modele grzejników marki Purmo efektownie podkreślą klasyczną aranżację pomieszczenia i zadbają o optymalną temperaturę w nadchodzące zimne dni.

Harmonia i elegancja to charakterystyczne cechy klasycznego wnętrza, co oznacza, że nie ma tu miejsca na przepych czy radykalne kontrasty. Często można w nim natomiast spotkać pełne książek regały, duże drewniane stoły, tapicerowane fotele i wyszukane dodatki, takie jak mosiężne świeczniki i drapowane zasłony. Wnętrze klasyczne jest niewątpliwie urządzone z doskonałym wyczuciem smaku, a tym, co przydaje mu niepowtarzalnej atmosfery – jest zachowanie równowagi pomiędzy bogactwem i prostotą.

W szerokiej ofercie grzejników marki Purmo z łatwością znajdziemy modele, które nie tylko zagwarantują najwyższy komfort cieplny w tak zaaranżowanym pomieszczeniu, ale również gustownie dopełnią jego ponadczasową stylistykę. Świetnym przykładem jest grzejnik pionowy Tinos V, którego płaska płyta czołowa połączona jest z osłonami bocznymi w taki sposób, że całość tworzy atrakcyjny wizualnie monolit. Ze względu na swoją smukłą konstrukcję model ten jest bardzo dobrym rozwiązaniem, jeżeli do instalacji urządzenia grzewczego chcemy wykorzystać ograniczoną przestrzeń obok drzwi balkonowych lub okien.

1
Na wąskiej ścianie zamontujemy również Faro V, który wyróżnia się delikatnie profilowaną płytą czołową. Harmonijny design oraz łagodnie wykończone krawędzie sprawiają, że model prezentuje się lekko i szykownie.
2
Niepowtarzalnym połączeniem klasycznego wyglądu grzejnika żeliwnego i innowacyjnej technologii jest natomiast Delta Laserline. Dzięki laserowemu połączeniu wszystkich elementów wykazuje on wysoką odporność na korozję, a ponieważ dostępny jest w wielu rozmiarach – bez problemu znajdziemy miejsce do jego instalacji.
3
Ponadto sympatycy spokojnej, wyważonej estetyki mogą zaakcentować piękną formę wybranego grzejnika Purmo przy pomocy odpowiedniego koloru z bogatej palety RAL. A kiedy klamka już zapadnie, nie pozostaje nic innego, jak cieszyć się bez końca ciepłym wnętrzem (szczególnie w coraz chłodniejsze wieczory…), bo przecież klasyka nigdy nie wychodzi z mody!

Zapisz

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet