DAJ PAN RURĘ, CZYLI PURMO CLEVERFIT

Aura za oknem, która zmusza nas do noszenia parasoli i ciepłych płaszczy, nie pozostawia żadnych wątpliwości: sezon grzewczy rozpoczął się na dobre. Nawet jeśli postanowiliśmy zaczekać na wiosnę z wymianą grzejników – już dziś warto zastanowić się, w jaki sposób poprawić komfort cieplny w naszym domu.

Niektórzy z nas z pewnością odczuwają w swoim mieszkaniu nieprzyjemny chłód, mimo że opłacane rachunki za energię wcale nie są niskie. Inni prawdopodobnie odnoszą nieodparte wrażenie, że salon lub sypialnia są bez przerwy przegrzane, i bezskutecznie próbują odzyskać kontrolę nad panującą w nich temperaturą. To, czy w naszym domu zaznamy upragnionego odpoczynku i relaksu, w dużej mierze zależy od wybranego rozwiązania grzewczego. Dlatego planując remont i wymianę źródła ciepła, powinniśmy gruntownie przemyśleć dostępne propozycje. Jeśli zdecydujemy się na ogrzewanie podłogowe, nie zapominajmy, że gwarantem sprawnej pracy instalacji jest niezawodny system rurowy, zastosowany do jej wykonania.

purmo_blog
Purmo Cleverfit to system rurowy o najwyższej jakości, potwierdzonej przez rygorystyczne testy. Jego podstawowym atutem jest uniwersalność. Purmo Cleverfit doskonale sprawdza się w nie tylko w przypadku instalacji grzewczych (m.in. ogrzewanie podłogowe i podłączenie grzejników), ale także chłodniczych oraz wody użytkowej, w tym wody pitnej. Z powodzeniem można go zastosować do nowych instalacji, jak i tych poddanych renowacji. Co więcej, system rurowy Cleverfit objęty jest 10-letnim okresem gwarancji i podlega ubezpieczeniu aż do 1 000 000 euro.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi zaletami nowoczesnego systemu Purmo Cleverfit na stronie: http://www.purmo.com/pl/produkty/system-rurowy-cleverfit.htm.

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet