ELEKTRYCZNA MAGIA CIEPŁA

Nadszedł listopad i każdego kolejnego dnia jest coraz chłodniej. Sezon grzewczy rozpoczął się już jakiś czas temu. W każdym mieszkaniu powinno być ciepło, ale nie jest. A więc co zrobić w sytuacji, kiedy poranne przejście z sypialni do łazienki okazuje się koszmarem?

Po powrocie z pracy, kiedy za oknem jest już ciemno i przeważnie pada deszcz, dobrze jest znaleźć dla siebie chwilę relaksu pod ciepłym kocem z kubkiem gorącej herbaty. Teraz szczególnie należy troszczyć się o siebie, bo o tej porze roku niezwykle łatwo o przeziębienie. Jednak nie wszyscy mają zapewniony komfort ciepła w domu.
W starych powojennych kamienicach często spotkać można mieszkania, które nie są ogrzewane, albo też posiadają małą ilość kaloryferów lub grzejników. Częstym zjawiskiem w tego typu budownictwie jest też brak ogrzewania w łazience. Dla mieszkańców takich kamienic sezon jesienno-zimowy stanowi nie lada wyzwanie. Chłód i wilgoć mogą skutecznie uprzykrzyć życie.

Nowoczesne grzejniki elektryczne marki Purmo stanowią świetne rozwiązanie problemu w sytuacji, kiedy nie możemy pozwolić wymianę instalacji albo zależy nam na czasie. Purmo oferuje trzy modele grzejników elektrycznych: Yali Comfort, Yali Ramo i Yali Parada, które natychmiast po przyłączeniu do prądu wybawią nas z opresji.

1
Wszystkie modele wyprodukowane są z najwyższej jakości stali i wykorzystują najnowsze osiągnięcia techniki grzewczej. Yali Ramo i Yali Parada różnią się przede wszystkim panelem frontowym. Pierwszy z nich ma na płycie czołowej dyskretne przetłoczenia, które nadają bryle lekkości. Drugi charakteryzuje zupełnie płaski front, który doskonale wpisuje się w elegancki styl pomieszczeń. Temperaturę obydwu grzejników można precyzyjnie regulować, a odczyt wszystkich ustawień jest bardzo czytelny, ponieważ na osłonie bocznej znajduje się wyświetlacz.

W obydwu grzejnikach płyty mogą pracować w trybie równoległym lub kaskadowym tzn. najpierw załączana jest płyta frontowa, a dopiero później tylna. Trzecim modelem, który designem zdecydowanie różni się od Yali Ramo i Yali Parada jest grzejnik elektryczny Yali Comfort. Jego płyta czołowa charakteryzuje się szerokimi, pionowymi przetłoczeniami. W jego przypadku regulacja temperatury realizowana jest za pomocą tzw. sterownika analogowego, dzięki temu nie musimy się obawiać, że w mieszkaniu będzie za gorąco.

purmo-comfort_de-001Marka Purmo oferuje również idealne rozwiązania do nieogrzewanych łazienek – suszarki elektryczne do montażu na ścianie: Athena E, Athena S i Nila. Ich geometryczne kształty idealnie sprawdzą się w nowoczesnych łazienkach, ale też ciekawie dopełnią bardziej tradycyjne pokoje kąpielowe. Suszarki elektryczne Purmo dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i chromowanej.

Mieszkańcy chłodnych kamienic mogą zatem spać spokojnie. Grzejniki elektryczne i suszarki łazienkowe marki Purmo rozwiążą ich problemy i pomogą przetrwać okres jesienno-zimowy.

Zapisz

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet