PRZEPIS NA CIEPŁY PRZEDPOKÓJ

Został nam jeszcze miesiąc do Świat Bożego Narodzenia, ale nie marnujemy czasu i przygotowujemy się z wyprzedzeniem do tych szczególnych dni w roku. A gdyby tak teraz zając się nie tylko opracowaniem listy potraw na stół wigilijny, ale też przepisem na ciepły przedpokój?
W sezonie jesienno-zimowym przedpokój narażony jest na wychłodzenie praktycznie każdego dnia. Kiedy przekraczamy próg domu, do wnętrza wkrada się zimne powietrze, które z łatwością może przeniknąć do salonu, kuchni czy sypialni. Co więcej, podczas rzęsistego deszczu lub opadów śniegu nie unikniemy zawilgocenia przedpokoju, w którym najczęściej zostawiamy mokre kurtki, buty i parasole. Przeglądając galerię zdjęć aranżacyjnych Purmo znaleźliśmy dla Was propozycje grzejników, które skutecznie zabezpieczą przestrzeń pomiędzy drzwiami wejściowymi i pokojem przed nadmiarem wilgoci i stratami ciepła, a co za tym idzie – optymalny poziom temperatury w całym domu zostanie zachowany.

purmo-delta-column-bench
Wspaniałym rozwiązaniem do przedpokoju jest Delta Column Bench. Grzejnik ten można wyposażyć w stylowy górny blat z drewna bukowego lub innego materiału, który współgra z estetyką wnętrza (np. drewno egzotyczne lub kamień). Decydując się na Delta Column Bench, zyskujemy nie tylko dodatkowe miejsce do siedzenia – to również niezawodny sposób na szybkie osuszenie obuwia.

purmo-imia
Z kolei z mokrymi kurtkami i płaszczami poradzimy sobie przy pomocy grzejnika Imia, którego kolektory wyprofilowane są w subtelny łuk. Ciekawe wzornictwo idzie tu w parze z walorami praktycznymi. Do dodatkowego wyposażenia grzejnika należą m.in. wieszaki ubraniowe, dzięki którym wysuszenie okryć wierzchnich nie będzie już stanowiło problemu.
purmo-narbonnev

W przedpokoju, w którym na montaż grzejnika zazwyczaj mamy do dyspozycji wąską powierzchnię ściany, doskonale sprawdzi się Narbonne V. Grzejnik ten wykonany jest ze stalowych elementów, których sposób połączenia przekłada się na jego nowoczesny wygląd, wzbogacając design o motyw prostych linii. Narbonne V, podobnie jak Delta Column Bench i Imia, oferowany jest w różnych kolorach z szerokiej palety RAL (na specjalne zamówienie dostępne są również kolory spoza palety) i z powodzeniem może być wykorzystany jako interesujący element dekoracyjny, który przyda naszemu przedpokojowi elegancji oraz podkreśli jego reprezentacyjną funkcję.
Jeżeli natomiast przestrzeń w przedpokoju jest tak bardzo ograniczona, że znalezienie miejsca na instalację grzejnika nawet o niewielkich rozmiarach graniczy z cudem – najlepszym wyborem jest ogrzewanie podłogowe Purmo, które z jednej strony zdecydowanie ułatwi aranżację pomieszczenia, a z drugiej zapewni nam przyjemne uczucie ciepła pod stopami od razu po zdjęciu obuwia.

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet