OGRZEWANIE W BIURZE

Przestronność, duże przeszklenia oraz minimalistyczne wzornictwo nadają biurom nowoczesny sznyt, są synonimem profesjonalizmu i dobrą wizytówką firmy. Zaprojektowane w ten sposób pomieszczenia wymagają jednak zastosowania przemyślanych rozwiązań grzewczych.  

Surowe wnętrze może odstraszać nie tylko potencjalnych klientów, ale także pracowników, dla których miejsce wykonywania codziennych obowiązków zawodowych często staje się drugim domem. To prawda, że o panującej w pracy atmosferze decydują przede wszystkim ludzie, ale nie powinniśmy bagatelizować roli estetyki otoczenia. Nawet niewielkie dekoracje (np. egzotyczne rośliny, kolorowe plakaty lub fotele o niebanalnym kształcie) potrafią sprawić, że biuro nabierze przytulnego charakteru. Natomiast o optymalną temperaturę, która ma kluczowe znaczenie dla komfortu jego użytkowania, zadbają grzejniki Purmo z linii Aura.

purmo_aura_basic

Purmo Aura Basic

Modele z linii Purmo Aura to grzejniki konwektorowe, w których elementem grzejnym jest miedziano-aluminiowy wymiennik ciepła, umieszczony w eleganckiej stalowej obudowie. Obudowa nie nagrzewa się bezpośrednio od czynnika grzewczego, co przeciwdziała utracie energii poprzez promieniowanie do powierzchni szklanych i w konsekwencji przekłada się na znaczne obniżenie kosztów eksploatacyjnych. To idealna propozycja, jeżeli zależy nam na podniesieniu efektywności pracy przy jednoczesnym ograniczeniu wydatków związanych z utrzymaniem biura.

purmo_aura_comfort

Purmo Aura Comfort

Aura Basic oraz Aura Comfort mocowane są do podłogi przy pomocy konsol montażowych. W pierwszym modelu wymiennik ciepła osłonięty jest  perforowaną kratką stalową, w drugim – podłużną kratką wykonaną z duraluminium. Z kolei Aura Bench wyposażony jest opcjonalnie w górny blat, dzięki czemu może nam posłużyć jako oryginalna ławeczka.

purmo-aura-bench

Purmo Aura Bench

Purmo oferuje również modele naścienne grzejników konwektorowych: Aura Slim Basic oraz Aura Slim Comfort. Charakteryzują się one subtelną, gładką stylistyką, niewielkimi rozmiarami oraz dużą mocą cieplną. Pod względem konstrukcji przypominają swoje stojące odpowiedniki.

Grzejniki Purmo Aura świetnie sprawdzą się w nowoczesnych pomieszczeniach biurowych, skutecznie chroniąc je przed chłodem napływającym ze strony dużych szklanych powierzchni. Dzięki uniwersalnemu designowi dopasują się do każdego wnętrza, a ponieważ dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych – z powodzeniem odnajdą się również w roli ciekawej ozdoby.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet