DESIGN NA CIEPŁO

Od grzejników oczekujemy przede wszystkim gwarancji, że ochronią nas przed chłodem w zimne dni. W portfolio Purmo z łatwością znajdziemy jednak modele, które nie tylko wypełnią nasz dom przyjemnym ciepłem, ale także doskonale odnajdą się w roli oryginalnego mebla lub wyjątkowej dekoracji.

Dobry design charakteryzują przynajmniej dwie zalety: jest atrakcyjny wizualnie oraz praktyczny. Dzięki kreatywności projektantów Purmo, oferowane przez markę grzejniki z jednej strony efektownie zdobią wnętrze, z drugiej natomiast znacznie podnoszą komfort jego użytkowania. Świetnym przykładem jest Delta Bar – jedyne w swoim rodzaju połączenie grzejnika z bufetem. Model celująco zdaje egzamin w salonie, ułatwiając serwowanie przekąsek czy napojów podczas uroczystości i spotkań w gronie przyjaciół. Jeżeli jest to salon z otwartą kuchnią lub jadalnią, możemy wykorzystać Delta Bar jako element dzielący pomieszczenie na strefy użytkowe.

Delta_Bar

Delta Bar

Rozwiązaniem, które bardzo dobrze sprawdza się w łazience, jest grzejnik Kea. Design modelu wyróżnia się asymetrią i dynamizmem, przez co Kea zyskała dużą popularnością wśród fanów odważnych form. Interesujący wygląd idzie tutaj w parze z funkcjonalnością: nietypowy układ poziomych kolektorów ułatwia zawieszenie wielu ręczników. Nic dziwnego, że grzejnik Kea coraz częściej można spotkać w łazienkach rodzinnych. Do dodatkowego wyposażenia modelu należy m.in. szklana półka, dzięki której nawet w niewielkiej łazience wygospodarujemy miejsce do przechowywania kosmetyków.

Kea

Kea

Jeżeli natomiast zależy nam na wykreowaniu przytulnej atmosfery w sypialni, to doskonałym wyborem będzie pionowy grzejnik dekoracyjny Faro V. Model odznacza się subtelnie profilowaną płytą czołową, lekką konstrukcją oraz łagodnie ukształtowanymi krawędziami. Bez trudu zamontujemy go na wąskiej ścianie, np. obok drzwi balkonowych lub pomiędzy oknami. Szykowny design Faro V możemy wyeksponować za pomocą intensywnego koloru RAL lub koloru specjalnego.

Faro_V

Faro V

Grzejniki marki Purmo to propozycja dla tych wszystkich, którzy poszukując niezawodnego źródła ciepła, mają na uwadze również estetykę ogrzewanego wnętrza. Dzięki szerokiemu wachlarzowi modeli, dostępnych w wielu rozmiarach, problemu nie będzie stanowić ani dopasowanie grzejnika do stylu aranżacji pomieszczenia, ani mały metraż. Ponadto wszelkie nasze pomysły przetestujemy z pomocą aplikacji mobilnej Purmo SmartBox, która umożliwia wizualizację wybranego grzejnika na prawdziwej ścianie!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet