CIEPŁO NA SWOIM MIEJSCU

Nawet najpiękniej urządzone wnętrze nie będzie prawdziwie komfortowe, jeżeli nie zadbamy w nim o odpowiednią temperaturę. Wybierając źródło ciepła dla naszego salonu czy sypialni, nie zapominajmy, że obok mocy grzejników, pod uwagę należy wziąć także ich rozmieszczenie.

Kluczowa zasada mówi, że urządzenie grzewcze powinno być zamontowane w miejscu występowania największych strat ciepła – zyskamy w ten sposób gwarancję, że praca grzejnika będzie maksymalnie wydajna. Najczęściej najlepszą lokalizacją jest ściana zewnętrzna pod oknem lub obok drzwi balkonowych. W sytuacji, gdy niskie parapety czy duże przeszklenia uniemożliwiają nam instalację grzejnika o standardowych rozmiarach, warto skorzystać z oferowanych przez Purmo grzejników płytowych o wysokości 200 mm.

Purmo Ventil Compact o wys. 200 mm

Purmo Ventil Compact o wys. 200 mm

Zależnie od m.in. kubatury pomieszczenia, Purmo Ventil Compact o wysokości 200 mm może stanowić zarówno samodzielne źródło ciepła, jak i uzupełnienie instalacji grzewczej. Doskonale sprawdzi się w pokoju dziennym, sypialni, holu czy kuchni. Ogromną zaletą Purmo Ventil Compact o wysokości 200 mm jest możliwość jego zamontowania nie tylko jako grzejnika ściennego, ale także, przy wykorzystaniu specjalnych stojaków, jako grzejnika stojącego – rozwiązanie to jest szczególnie zalecane do pomieszczeń z przeszklonymi ścianami zewnętrznymi. Płytę czołową tego modelu charakteryzują wyraźne pionowe przetłoczenia.

Purmo Plan Ventil Compact o wys. 200 mm

Purmo Plan Ventil Compact o wys. 200 mm

Z kolei Purmo Plan Ventil Compact o wysokości 200 mm to grzejnik o minimalistycznym designie, z gładką płytą czołową, która nałożona jest na płytę profilowaną. Model idealnie wkomponuje się w nowoczesne wnętrze, a jeżeli zdecydujemy się na odważny wariant kolorystyczny (w ofercie dostępne są kolory RAL oraz kolory specjalne), to niewątpliwie uzyskamy bardzo ciekawy efekt aranżacyjny. Oszczędną stylistyką odznacza się również Purmo Ramo Ventil Compact o wysokości 200 mm, z tą różnicą, że jego płyta czołowa urozmaicona jest delikatnymi przetłoczeniami poziomymi na całej długości grzejnika.

Purmo Ramo Ventil Compact

Purmo Ramo Ventil Compact o wys. 200 mm

Wszystkie modele grzejników płytowych o wysokości 200 mm z portfolio Purmo dostępne są aż w 14 długościach: od 600 do 3000 mm. Dzięki temu bez problemu dopasujemy pod względem rozmiaru grzejnik do miejsca jego instalacji, zachowując harmonijne proporcje pomiędzy długością urządzenia a szerokością okna czy też szklanej ściany. Pełną ofertę grzejników płytowych o wysokości 200 mm można znaleźć na stronie http://www.purmo.com/pl/produkty/grzejniki-plytowe-wys-200-mm.htm.

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet