Grzejniki godne polecenia

Miesięcznik „M jak mieszkanie” to niewyczerpana kopalnia pomysłów i praktycznych porad dla miłośników aranżacji wnętrz. Aby pomóc swoim czytelnikom w wyborze najlepszych na polskim rynku produktów, redaktorzy magazynu stworzyli specjalny znak jakości – REKOMENDACJĘ „M jak mieszkanie”, którą wyróżniono m.in. grzejniki Purmo Delta.

Choć zmiana wystroju pomieszczenia nie zawsze oznacza kosztowną inwestycję, to nikt chyba nie chciałby, żeby wysiłki z tym związane poszły na marne. Błędów możemy uniknąć, podążając za wskazówkami profesjonalistów. Styliści i architekci z „M jak mieszkanie” podpowiadają: jeśli szukasz nowoczesnych grzejników, które zarówno zapewnią optymalną temperaturę w pomieszczeniu, jak i podniosą jego walory estetyczne – grzejniki Purmo Delta to strzał w dziesiątkę!

Purmo Delta Laserline

Purmo Delta Laserline

Modele z linii Purmo Delta swoim designem przypominają tradycyjne grzejniki żeliwne, a dzięki zastosowaniu innowacyjnej metody spawania laserowego – charakteryzują się bardzo dobrą odpornością na korozję. Ich konstrukcja zdecydowanie ułatwia usuwanie z urządzenia nagromadzonego kurzu, co sprawia, że są doskonałym rozwiązaniem w pokoju alergika. Ponadto niektóre modele Purmo Delta łączą w sobie funkcje źródła ciepła oraz mebla. Delta Bar możemy wykorzystać jako bufet, a także element wystroju dzielący wnętrze na strefy użytkowe (szczególnie w kuchni otwartej na salon lub jadalnię), natomiast Delta Column Bench – jako oryginalną ławeczkę, która przyspieszy suszenie mokrego obuwia i innych elementów garderoby w deszczowe dni.

Purmo Delta Laserline

Purmo Delta Laserline

Grzejniki Purmo Delta to jedyne w swoim rodzaju połączenie klasyki i nowoczesności. Skutecznie ogrzewają pomieszczenie, przydając mu szyku i elegancji. Nie bez znaczenia jest możliwość wyboru wariantu kolorystycznego grzejnika – w bogatej palecie RAL bez trudu znajdziemy propozycje, dzięki którym Purmo Delta stanie się wyjątkową ozdobą w naszym salonie, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Zapisz

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet