KOMFORT CIEPLNY W DOMU O KAŻDEJ PORZE ROKU

Biorąc pod uwagę pogodę za oknem, sezon wiosenny można bez dwóch zdań uznać za rozpoczęty! Budząca się do życia przyroda inspiruje do zmian – zarówno w nas samych, jak i w naszym najbliższym otoczeniu. Jeżeli przygotowujemy się do wnętrzarskich rewolucji i mamy w planach wymianę grzejników, to warto zastanowić się nad rozwiązaniem gwarantującym optymalną temperaturę nie tylko w chłodne, ale także w gorące dni. Decydując się na klimakonwektor VIDO z portfolio Purmo, zadbamy o komfort cieplny w naszej prywatnej przestrzeni przez cały rok.

Vido_Purmo_1

Ani siarczyste mrozy, ani horrendalne upały nie należą w Polsce do rzadkości. Wszyscy wiemy z doświadczenia, że ekstremalna temperatura nie pozostaje bez wpływu na nasze zdrowie i samopoczucie. Skutecznym sposobem ochrony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi jest zapewnienie komfortu cieplnego w pomieszczeniach, w których na co dzień przebywamy. Klimakonwektor VIDO marki Purmo został tak zaprojektowany, aby szybko ogrzać wnętrze zimą oraz przyjemnie nas ochłodzić w sezonie letnim.

Źródłem gorącej wody, która przepływa przez klimakonwektor VIDO w mroźne dni, jest kocioł centralnego ogrzewania lub pompa ciepła. Z kolei latem urządzenie zasilane jest wodą lodową z chillera lub pompy ciepła działającej w cyklu odwróconym. Panującą w pomieszczeniu temperaturę możemy precyzyjnie regulować dzięki intuicyjnemu, łatwemu w obsłudze panelowi sterowania. Do wyposażenia VIDO należy  także cicho pracujący wentylator, który diametralnie zwiększa moc grzewczą klimakonwektora oraz wspomaga cyrkulację powietrza podczas chłodzenia pomieszczenia.

Dodatkową zaletą VIDO jest minimalistyczny design, dzięki któremu  urządzenie doskonale współgra z różnymi stylami aranżacji wnętrz. Elegancki wygląd w połączeniu z wysoką funkcjonalnością i efektywnością energetyczną sprawia, że kilmakonwektor VIDO marki Purmo to rozwiązanie coraz częściej stosowane zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i budynkach użyteczności publicznej.

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet