NOWOCZESNE CIEPŁO W KLASYCZNYM DESIGNIE

Przymierzasz się do remontu domu na wiosnę? Jeżeli Twój plan uwzględnia wymianę grzejników, to świetną propozycją są grzejniki kolumnowe Purmo Delta, dzięki którym zadbasz zarówno o estetykę domowej przestrzeni, jak i jej funkcjonalność.

Pod względem wyglądu modele z linii Purmo Delta przypominają tradycyjne grzejniki żeliwne, przydając pomieszczeniu klasycznego szyku i elegancji. Z kolei za sprawą wykorzystania w procesie ich produkcji metody spawania laserowego, odznaczają się najwyższą jakością i długowiecznością.

Sztandarową pozycją w portfolio grzejników kolumnowych Purmo jest Delta Laserline. Kształt jego kolumn zewnętrznych o profilu zbliżonym do litery „D”, któremu modele Purmo Delta zawdzięczają swoją nazwę, to rozwiązanie gwarantujące większą powierzchnię oddawania ciepła w porównaniu do kolumn kołowych. Ponieważ konstrukcja grzejnika sprawia, że czyszczenie urządzenia z kurzu nie stanowi żadnego problemu – Delta Laserline perfekcyjnie sprawdza się w pokoju alergika.

Purmo Delta Laserline

Purmo Delta Laserline

Komfortową temperaturę w łazience zapewni nam natomiast Delta Twin M. Ten dekoracyjny pionowy grzejnik charakteryzuje się dużą mocą cieplną i z powodzeniem możemy go zastosować nawet w bardzo przestronnym pokoju kąpielowym. Do standardowego wyposażenia modelu należy praktyczny drążek, który ułatwi nam suszenie ręczników.

Purmo Delta Laserline

Purmo Delta Laserline

W portfolio Purmo Delta znajdują się ponadto modele, które posłużą nam nie tylko jako skuteczne źródło ciepła, ale także jako niebanalny mebel. Delta Column Bench, zalecany w szczególności do przedpokoju, to wyjątkowe połączenie grzejnika i ławy. Opcjonalnie wyposażony jest w górny blat, wykonany np. z drewna bukowego, dzięki czemu wygospodarujemy dodatkowe miejsce do siedzenia.

Z kolei Delta Bar to grzejnik, który bardzo dobrze odnajdzie się również w roli bufetu. Jego zalety z pewnością docenimy podczas różnego rodzaju domowych uroczystości – ułatwi nam serwowanie przekąsek i napojów. W przypadku kuchni otwartej na salon lub jadalnię Delta Bar wykorzystywany jest często jako element dzielący pomieszczenie na strefy użytkowe.

Dodatkową zaletą grzejników z linii Purmo Delta jest możliwość wyboru wariantu kolorystycznego urządzenia. Do dyspozycji mamy szeroką paletę kolorów RAL, a także kolory specjalne.

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet