STYLOWE GRZEJNIKI DO ŁAZIENKI

Nie bez powodu grzejnik drabinkowy jest wciąż najbardziej popularnym źródłem ciepła w łazience. Funkcjonalna forma oraz walory dekoracyjne urządzenia to tylko przykładowe zalety tego rozwiązania. Bardzo istotna jest również możliwość idealnego dopasowania grzejnika do pomieszczenia pod względem wielkości i mocy cieplnej. W bogatym portfolio marki Purmo z łatwością znajdziemy optymalną propozycję dla naszej łazienki. 

Jednym z podstawowych warunków wygodnego użytkowania łazienki jest odpowiednia temperatura, która powinna wynosić około 24° C. Prawidłowo dobrany grzejnik drabinkowy Purmo skutecznie ochroni nas przed nieprzyjemnych uczuciem chłodu po zakończeniu kąpieli lub prysznica. Pomoże nam również wykreować praktyczną przestrzeń o wyjątkowej atmosferze, akcentując styl aranżacji pomieszczenia.

Purmo Apia

Purmo Apia

Świetną propozycją dla łazienki klasycznej jest grzejnik Apia. Model nie zajmuje wiele miejsca na ścianie, a podwójne kolektory poziome zapewniają jego wysoką wydajność. Apia wyróżnia się uniwersalnym designem i solidną konstrukcją.

Purmo Leros

Purmo Leros

W łazienkę urządzoną w stylu minimalistycznym idealnie wkomponuje się grzejnik Leros. Jego cechę rozpoznawczą stanowi szeroki rozstaw kolektorów o dużym przekroju – taka konstrukcja znacznie ułatwia zawieszanie i suszenie ręczników. Leros jest przykładem oszczędnego wzornictwa, które nadaje wnętrzu wizualną lekkość.

Purmo Apolima

Purmo Apolima

Z kolei grzejnik Apolima wprowadzi do łazienki nowoczesną energię. W  jego wyglądzie uwagę przykuwają płaskie kolektory wygięte w delikatny łuk. Kolektory podzielone są na sekcje, które tworzą harmonijną kompozycję. Całość prezentuje się bardzo efektownie, zwłaszcza gdy ciekawy design modelu podkreślimy odważnym kolorem.

Wszystkie modele grzejników drabinkowych marki Purmo wykazują wysoką odporność na korozję oraz objęte są 10-letnim okresem gwarancji. Ich pełną ofertę można znaleźć na stronie http://www.purmo.com/pl/produkty/grzejniki-lazienkowe.htm.

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet