WAKACYJNE CIEPŁO W KUCHNI

Czy Wy także lubicie latem wizyty na osiedlowym bazarku? To wielka przyjemność móc buszować wśród bogactwa owoców i świeżych warzyw, które zaraz znajdą się na naszym stole. Zresztą, nic tak nie integruje ludzi jak wspólne posiłki, a także ich przygotowywanie ich w miłej atmosferze, na którą z pewnością wpływ ma także aranżacja kuchni.

Nowoczesna kuchnia rzadko kiedy stanowi odrębne, zamknięte pomieszczenie. Zwykle połączona jest z jadalnią lub salonem, dzięki czemu nawet niewielkie mieszkanie znacznie zyskuje na przestronności.  Tzw. „otwarta kuchnia” jest ważnym elementem strefy dziennej, w której w równym stopniu liczy się wygoda i styl. Reprezentacyjny charakter tego pomieszczenia możemy podkreślić na wiele sposobów, niekoniecznie za pomocą multifunkcjonalnych mebli czy innowacyjnego sprzętu AGD. W roli praktycznej dekoracji kuchennego wnętrza doskonale odnajdą się designerskie grzejniki, jakie znajdziemy w ofercie marki Purmo.

kosvJeżeli na instalację grzejnika mamy do dyspozycji wąską powierzchnię ściany, bardzo dobrym rozwiązaniem będzie model Kos V. Jego cechami charakterystycznymi są zaokrąglone krawędzie oraz całkowicie gładka płyta czołowa. Grzejnik możemy wyposażyć w specjalny uchwyt, który ułatwi nam suszenie ściereczek i ręczników. Kos V dostępny jest w czterech długościach (300, 450, 600 i 750 mm) oraz 3 wysokościach (1800, 1950 i 2100 mm).

vFaro V marki Purmo to również grzejnik pionowy, który przyda otwartej kuchni wizualnej atrakcyjności. Model ten wyróżnia się subtelnie profilowaną płytą czołową i bardzo dobrze współgra z różnymi stylami wystroju wnętrza. Faro V oferowany jest w tych samych wymiarach, co Kos V. Obydwa modele możemy zamówić w różnych wariantach kolorystycznych, osiągając niezwykle oryginalny efekt aranżacyjny.

W sytuacji, gdy kuchenna zabudowa utrudnia nam znalezienie odpowiedniego miejsca do montażu grzejnika ściennego, Purmo proponuje ogrzewanie podłogowe. Ponieważ wszystkie elementy systemu schowane są w posadzce, to zastosowanie tego rozwiązania w żaden sposób nie ogranicza naszych możliwości rozplanowania wnętrza. Wielką zaletą ogrzewania podłogowego jest energooszczędność – system zapewnia optymalny dla człowieka rozkład ciepła w pomieszczeniu, co pozwala na obniżenie temperatury nawet o 2°C i znaczną redukcję kosztów ogrzewania domu.

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet