GRZEJNIK W DOMOWYM BIURZE

Jeśli pracujesz na co dzień we własnym mieszkaniu, to nie zapomnij zadbać o temperaturę sprzyjającą koncentracji i twórczemu myśleniu. W ofercie marki Purmo znajdziesz interesujące modele grzejników, które zagwarantują komfort cieplny w domowym biurze.

Rozwój Internetu otwiera przed ludźmi wiele możliwości. Jedną z nich jest praca na własny rachunek, wykonywana zazwyczaj w domowym zaciszu. Zawodową wolność cenią sobie zwłaszcza przedstawiciele branż twórczych, dla których podstawowym (i często jedynym) narzędziem pracy jest niewielkich rozmiarów laptop z odpowiednim oprogramowaniem. Freelancer sam wybiera sobie godziny pracy oraz zlecenia, których się podejmuje. W zamian musi jednak wykazać się zmysłem biznesmena i dużą dozą samodyscypliny. Dla wielu „wolnych strzelców” efektywna organizacja pracy zakłada konieczność aranżacji domowego biura. Obok dobrego oświetlenia i ergonomicznych mebli, w pomieszczeniu takim nie może zabraknąć wydajnego urządzenia grzewczego, które zapewni optymalną temperaturę podczas wykonywania zawodowych obowiązków. Grzejniki z portfolio Purmo doskonale wywiążą się z tego zadania.

Purmo Ventil Compact

Purmo Ventil Compact

Świetnym rozwiązaniem jest np. Purmo Ventil Compact – stalowy grzejnik płytowy, który możemy zamontować zarówno na ścianie, jak i na podłodze pomieszczenia. Model dostępny jest w wielu rozmiarach oraz wariantach mocy, dzięki czemu nie będziemy mieli problemu z właściwym doborem grzejnika. Jeżeli zamówimy Purmo Ventil Compact w ciekawym kolorze z bogatej palety RAL lub w kolorze specjalnym, to grzejnik ten dodatkowo ozdobi wnętrze.

Purmo Delta Laserline

Purmo Delta Laserline

Równie dobrą propozycją jest model Purmo Delta Laserline, który wyróżnia się klasycznym wyglądem i najnowocześniejszą technologią wykonania. Wszystkie jego części połączone są ze sobą laserowo, co praktycznie eliminuje ryzyko wystąpienia korozji. Ponieważ Delta Laserline jest wyjątkowo łatwy do czyszczenia z kurzu i pyłu – doskonale sprawdzi się w mieszkaniu alergika. Podobnie jak Ventil Compact, model ten oferowany jest w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych.

Klimakonwektor Purmo Vido

Klimakonwektor Purmo Vido

Z kolei klimakonwektor Vido zagwarantuje nam optymalną temperaturę podczas pracy przez cały rok. To innowacyjne urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby szybko ogrzało pomieszczenie zimą i przyniosło przyjemną ochłodę w gorące dni. Latem zasilane jest wodą z chillera lub pompy ciepła, która po odwróceniu obiegu w sezonie zimowym zmienia funkcję na grzewczą. Do wyposażenia Vido należy wentylator zwiększający moc grzewczą klimakonwektora oraz wspomagający cyrkulację powietrza w przypadku chłodzenia. Obecnie Purmo ma w swojej ofercie Vido II generacji, z silnikiem 24V prądu stałego oraz wirnikiem wentylatora wykonanym z duraluminium, zamiast wykorzystywanego wcześniej tworzywa sztucznego. Efektem tych zmian jest istotna poprawa energooszczędności Vido oraz jeszcze cichsza praca wentylatora.

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet