ELEGANCKI MINIMALIZM WEDŁUG PURMO

Szukasz nietuzinkowych elementów wyposażenia, które podkreślą nowoczesną aranżację wnętrza? Designerski grzejnik Arran idealnie sprawdzi się w tej roli.

Prostota i funkcjonalność to wyznaczniki nowoczesnego stylu. Cechy te najlepiej charakteryzują również nowy model z oferty Purmo – grzejnik Arran, którego nazwa nawiązuje do jednej z najpiękniejszych szkockich wysp. Arran jest grzejnikiem pionowym, przykuwającym uwagę niewielką głębokością zabudowy oraz zupełnie płaską płytą czołową o zaokrąglonych narożnikach. Wyszukana, minimalistyczna forma sprawia, że model prezentuje się niezwykle efektownie. Jego dekoracyjną funkcję możemy wzmocnić przy pomocy odpowiednio dobranego koloru z palety RAL lub koloru specjalnego.

Arran

Projektanci Arrana zrezygnowali z wewnętrznych elementów konwekcyjnych, zwiększając udział promieniowania w przekazywaniu ciepła. Oznacza to znacznie mniejszy ruch powietrza i ograniczenie unoszenia się kurzu. W efekcie grzejnik ten jest bardzo przyjazny alergikom.

Arran celująco zda egzamin jako wydajne źródło ciepła w różnych pomieszczeniach w naszym domu: salonie, sypialni, kuchni czy przedpokoju. Jego dodatkowe wyposażenie obejmuje wieszaki w postaci poprzecznych drążków, na których wygodnie wysuszymy ręczniki, przemoczone rękawiczki lub inne elementów garderoby. Drążki dostępne są w wersji otwartej i zamkniętej, a także w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu możemy urozmaicić wygląd Arrana i uzyskać bardzo ciekawe efekty aranżacyjne w urządzanym wnętrzu.

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet