OGRZEWANIE W HOLU

W chłodne dni, kiedy pogoda za oknem zachęca do pozostania w domu, szczególnego znaczenia nabiera panująca w nim atmosfera. Dlatego warto zadbać o ciepły i przytulny nastrój w naszej prywatnej przestrzeni już od samego progu.

W sezonie zimowym w większości z nas budzi się domator. I trudno się dziwić – minusowa temperatura zdecydowanie ogranicza nasze możliwości. Siłą rzeczy więcej czasu spędzamy w naszych „czterech kątach”, uciekając od nudy w książkowe lektury, gotowanie lub popularne planszówki. O tym, czy dopisuje nam naprawdę dobry humor, w dużej mierze decyduje poziom komfortu cieplnego. W ofercie Purmo znajdziemy grzejniki, które zabezpieczą nasz dom przed napływem chłodnego powietrza ze strony drzwi wejściowych oraz atrakcyjnie wzbogacą aranżację holu.

Imia

Świetnym rozwiązaniem do przedpokoju jest model Imia. Charakteryzuje się on pionowym układem kolektorów, które wygięte są w delikatny łuk. Jeżeli zamontujemy na tym grzejniku akcesoryjne wieszaki, to nawet w przypadku ulewnego deszczu czy śnieżycy szybko uporamy się z mokrymi kurtkami i płaszczami.

Vertical

Z kolei grzejnik pionowy Vertical, którego wyróżnia subtelnie profilowana płyta czołowa, bardzo dobrze sprawdzi się w przedpokoju o małym metrażu. Dzięki swojej smukłej konstrukcji, model bez problemu daje się zamontować na wąskiej ścianie. W ten sposób zaoszczędzimy w pomieszczeniu trochę cennego miejsca.

Niezwykle ciekawym rozwiązaniem grzewczym w holu jest model Delta Column Bench. Dzięki górnemu blatowi, grzejnik ten może pełnić funkcję ławeczki do wygodnej zmiany obuwia. Delta Column Bench jest całkowicie spawany laserowo, co przekłada się na jego wyjątkową trwałość.

Wszystkie wymienione modele grzejników Purmo oferowane są w różnych wariantach kolorystycznych. Do wyboru mamy kolory z bogatej palety RAL oraz kolory specjalne.

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet