HIGIENICZNY SYSTEM INSTALACYJNY

Czy możemy pić wodę prosto z kranu? Oczywiście, że tak! W przeciągu ostatnich kilkunastu lat pod tym względem wiele się zmieniło – woda w naszym domu jest czysta i nie zagraża naszemu zdrowiu. Z pomocą systemu rurowego Purmo Cleverfit zadbamy o to, aby jej jakość nie uległa pogorszeniu.

Woda z kranu ma nad wodą butelkowaną znaczną przewagę: jest tańsza, nie wymaga plastikowego opakowania i często zawiera więcej cennych pierwiastków, takich jak wapń i magnez. I chociaż nigdy nie zastąpi wody mineralnej, to przynajmniej jej nie udaje. Nic dziwnego, że zwolenników picia wody z kranu systematycznie przybywa, a co za tym idzie – zwiększa się zapotrzebowanie na systemy instalacyjne gwarantujące jej bezpieczną dystrybucję. Uniwersalny system Purmo Cleverfit to rozwiązanie, które spełnia najwyższe standardy higieniczne.

Zastosowanie systemu Purmo Cleverfit jest bardzo szerokie: idealnie sprawdzi się m.in. w instalacji centralnego ogrzewania, ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego, wody użytkowej oraz wody pitnej. Rury Cleverfit łączą w sobie zalety tworzyw sztucznych i metalu. Ponieważ są bardzo elastyczne i dają się ręcznie wyginać – proces montażu przebiega sprawnie i szybko. Dzięki wkładce aluminiowej są wytrzymałe na ciśnienie

robocze do 10 bar, odznaczają się małą wydłużalnością cieplną i wykazują pełną odporność na korozję. Rury Cleverfit nie zarastają i są neutralne w stosunku do wody, która nimi płynie, co potwierdza niemiecki certyfikat DVGW oraz polski atest higieniczny PZH.
Każda rura Cleverfit podlega ciągłej kontroli na wszystkich etapach produkcji. Proces monitoringu obejmuje liczne testy zgodne z normą PN EN 21003, w tym unikatowy w branży test na przepuszczalność helu, pozwalający wykryć nawet najmniejszą niedoskonałość ścianki. Badania te pokazują, że trwałość rur Cleverfit wynosi znacznie więcej niż wymagane 50 lat.

Zapisz

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet