SYSTEM DO STEROWANIA INTELIGENTNYM DOMEM

Środek zimy. Wracasz do domu z dłuższego urlopu, spędzonego w ciepłych krajach. Kiedy tylko otwierasz drzwi wejściowe – chłód bijący z wnętrza  sprawia, że od razu zapominasz o promieniach wakacyjnego słońca. Czym prędzej podbiegasz do grzejników i zwiększasz ich moc, ale i tak minie parę dobrych godzin, zanim pomieszczenia się nagrzeją. Czy tej sytuacji można uniknąć? Oczywiście, że tak! Dzięki systemowi Purmo TempCo E3, będziesz sterować pracą instalacji grzewczej i wielu innych domowych urządzeń z dowolnego miejsca na świecie i o dowolnej porze!

Sterowanie ogrzewaniem za pomocą tradycyjnych mechanicznych głowic termostatycznych powoli odchodzi do lamusa. System TempCo E3, oferowany przez markę Purmo, daje nam pełną kontrolę nad temperaturą w naszym domu, pozwalając przy tym różnicować poziom ciepła w poszczególnych pomieszczeniach. System doskonale sprawdza się zarówno w przypadku ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego, jak i grzejnikowego. Jego wielką zaletą jest energooszczędność. Purmo TempCo E3 dostosowuje wydajność pracy instalacji grzewczej do panujących w pomieszczeniu warunków, dzięki czemu utrzymanie w nim stałej temperatury nie stanowi problemu. Poziom ciepła możemy również zmniejszać lub zwiększać, i to na odległość. Jeżeli na czas naszej nieobecności w domu ustawimy ogrzewanie na niższą temperaturę, aby ograniczyć zużycie energii, będziemy mieli możliwość zdalnego podniesienia temperatury jeszcze przed naszym powrotem.

Co istotne, Purmo TempCo E3 można zintegrować z różnymi urządzeniami w naszym domu, nie tylko z systemem ogrzewania. Za pomocą sterownika możemy np. otwierać i zamykać bramę garażową, regulować oświetlenie czy też włączać i wyłączać system nawadniania w ogrodzie. Purmo TempCo E3 pozwala zatem na inteligentne i komfortowe sterowanie praktycznie całym domem.

Purmo TempCo E3 jest systemem bezprzewodowym, a przenośny sterownik zasilany jest z sieci poprzez ładowarkę z wtyczką do gniazdka (istnieje jednak możliwość jego montażu w puszce podtynkowej na ścianie). Do wyposażenia jednostki sterującej należy ekran dotykowy, który charakteryzuje się przejrzystym i intuicyjnym interfejsem. Specjalna aplikacja mobilna na platformy IOS i Android pozwoli nam uzyskać dostęp do sterownika z poziomu smartfona lub tabletu.

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet