STYLOWY GRZEJNIK W NAJMODNIEJSZYM KOLORZE

Po soczystej i pełnej energii zieleni, przyszedł czas na tajemniczy ultra violet, który został wybrany przez Instytut Pantone kolorem roku 2018. Z punktu widzenia aranżacji wnętrz, jest to barwa odważna i wymagająca, dlatego warto wprowadzić ją do pomieszczenia w przemyślany sposób. Pionowy grzejnik dekoracyjny Kos V w fioletowym odcieniu to doskonałe połączenie koloru roku z eleganckim designem.

Instytut Pantone, który od lat wyznacza kolorystyczne trendy w świecie designu i mody, tym razem postawił na fiolet. Dlaczego? Według Pantone fiolet symbolizuje bezkres kosmosu i duchowość, sprzyjając wyciszeniu i nabraniu dystansu do pędzącej rzeczywistości. Ponadto kojarzy się z indywidualizmem, nonkonformizmem i twórczą pasją. Kolor ten rzadko pojawia się we wnętrzach jako barwa dominująca, częściej ozdabia je za pomocą subtelnych dodatków w postaci poduszek, świec czy szklanych wazonów. Stylizację pomieszczenia w kolorze roku 2018 możemy również oprzeć na funkcjonalnym elemencie wyposażenia, takim jak designerski grzejnik Kos V marki Purmo.

Kos V odznacza się wyszukanym wzornictwem, który idealnie współgra z eleganckim fioletem. Jest to grzejnik pionowy o perfekcyjnie płaskiej płycie czołowej i łagodnie zaokrąglonych krawędziach. Z powodzeniem możemy go zainstalować na wąskiej ścianie, np. w pobliżu dużych drzwi balkonowych. Dodatkowe wyposażenie modelu obejmuje uchwyty na ręczniki, dzięki czemu Kos V znajduje powszechne zastosowanie nie tylko w salonach i sypialniach, ale również w pomieszczeniach kuchennych. Grzejnik ten dostępny jest w 3 wysokościach (1800, 1950 i 2100 mm) oraz 4 długościach (300, 450, 600 i 750 mm).

Decydując się na grzejnik Kos V w kolorze roku 2018, nie zapominajmy, że fiolet bardzo dobrze komponuje się z jasnymi, spokojnymi barwami. Świetnym kontrapunktem będzie w tym wypadku ściana w różnych tonacjach bieli i szarości. Aby efektownie podkreślić akcent fioletowy w stylizacji wnętrza, warto dobrać w tym samym kolorze tapicerowane meble.

Pełną paletę kolorów RAL, w których oferowany jest grzejnik dekoracyjny Kos V marki Purmo, znajdziecie tutaj: http://www.purmo.com/pl/inspiracja/kolory-ral.htm.

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet