PURMO NA MEETBLOGIN 2018 – ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL

Meetblogin, czyli spotkania blogerów wnętrzarskich są jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń towarzyszących, które odbędą się w ramach Łodź Design Festival 2018. Marka Purmo po raz kolejny została zaproszona do udziału jako Partner.

W tegorocznym programie Meetblogin zaplanowane są warsztaty, spotkania i wykłady nawiązujące swoją tematyką do historii wzornictwa, współczesnych stylów aranżacji oraz aktualnych trendów. Jako temat przewodni wybrano hasło – „REFLEKSJA”, które daje wiele możliwości interpretacji, zarówno w zakresie designu, jak i sztuki użytkowej. Podczas 12. edycji Łódź Design Festival spróbujemy zobaczyć człowieka-twórcę, przyjrzeć się radości z pracy rąk, celebracji tworzenia, a także poczucia wyjątkowości posiadania przedmiotów będących owocem pracy twórczej – zapowiada Ula Michalak, inicjatorka i organizatorka Meetblogin.

Wszystko, co nas otacza, zostało kiedyś zaprojektowane. Za każdym przedmiotem stała myśl i człowiek, czyli kreatywność przełożona na projekt oraz wykonanie. O inspiracjach, które pochodzą z natury, a także z życia codziennego oraz o połączeniu sztuki Kazimierza Malewicza z designem marki Purmo, opowiadać będzie Dagmara Jakubczak. Wykład pt. „Sztuka codzienności – inspiracje dla domu czerpane z otoczenia” zaplanowany jest w sobotę (26.04) o godzinie 16.00.

Jak co roku, uczestnicy Meetblogin wezmą udział w gali wręczenia nagród „Must Have” Łódź Design Festival. Do tego plebiscytu zgłaszane są polskie produkty, które odzwierciedlają najważniejsze aktualnie trendy w projektowaniu. W ostatnich latach oznaczenie „Must Have” stało się znakiem jakości, który promuje polski design i jest rekomendowanym drogowskazem dla ludzi poszukujących najlepszych produktów sztuki użytkowej.

 

 

 

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet