Grzejnik nie tylko do ogrzewania! 6 nietypowych zastosowań!

Jeżeli dotychczas sądziłeś, że miejsce grzejnika jest wyłącznie pod parapetem okiennym to byłeś w błędzie. Dziś zapraszamy Cię do szalonej podróży po świecie kreatywnego ogrzewania, gdzie ciepło spotyka styl, tworząc koktajl rozgrzewający zarówno ciało, jak i umysł. Życie jest za krótkie by spędzić je w nudnym mieszkaniu. Zaczerpnij trochę inspiracji od Purmo i wyjdź poza schematy, myśl „out of the box” i nie obawiaj się eksperymentować. To Twój dom, a ten jak dobry obiad, potrzebuje odpowiednich przypraw, które oddadzą Twój wyjątkowy charakter!

Gotowy na podróż pełną niespodzianek? Wskakuj do naszego kabrioletu wyzwań, razem odkryjemy nieodkryte, przemierzając autostradę ciepła!

Tablica kredowa. Idealnie płaska powierzchnię naszego grzejnika dekoracyjnego możemy ozdobić specjalną okleiną. W ten sposób uzyskujemy kreatywną powierzchnię do kuchni, salonu, czy pokoju dziecięcego, która rozbudzi wyobraźnie każdego domownika. Co więcej, możemy również wykorzystać magnesy. W ten sposób nie zapomnimy o rachunku do zapłacenia,  nieuregulowanym mandacie, recepcie od okulisty, czy usprawiedliwieniu dla dziecka, które musimy podpisać.

Wieszak na ubrania z opcją suszenia. Popularnym zabiegiem w polskich domach jest montowanie grzejnika łazienkowego, który pozwoli na odparowanie wody z ręcznika po kąpieli. To bardzo wygodne rozwiązanie, ale czemu ograniczać się wyłącznie do łazienki? Biorąc pod uwagę kapryśną aurę panującą przez większość roku za oknem, taki grzejnik świetnie sprawdziłby się również w… Przedpokoju! W ofercie Purmo dostępny jest model dekoracyjny Imia, który ma możliwość zamontowania specjalnych, chromowanych uchwytów na ubrania. Taki oryginalny wieszak nie tylko urozmaici wnętrze mieszkania i oszczędzi miejsce, ale również pomoże szybciej wysuszyć przemoczone kurtki lub parasol. Co więcej, usytuowany w przedpokoju efektywnie wspiera cyrkulację ciepłego powietrza w mieszkaniu, dzięki czemu podwyższa się komfort cieplny.

Mini ścianka działowa w salonie, łazience, kuchni lub pokoju dziecięcym. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Chciałbyś nadać swojej kuchni nieco intymności? A może masz pod opieką dwóch niesfornych urwisów, którym chcesz zaoferować trochę prywatności we wspólnym pokoju? Małżeńska łazienka to wspaniały pomysł, ale nie zawsze masz ochotę, żeby Twój partner lub partnerka mieli bezpośredni podgląd na to, co dzieje się przed lustrem, bo tam dzieje się magia. ????

Obraz z wydruku. Najtańsza i najprostsza metoda na reanimację nawet najnudniejszego pomieszczenia. W kwestii Twojego gustu pozostawiamy, co on będzie przedstawiał i w jakiej kolorystyce się zachowa. Dzięki nowoczesnym usługom poligraficznym łatwo dobierzesz coś odpowiedniego dla siebie.

Barek w salonie lub kuchni. Najbardziej ekstrawagancki z pomysłów. Tą aranżacją z pewnością zaskoczysz swoich znajomych, którzy wchodząc do mieszkania wyduszą z siebie gromkie „WOW”. Od tej pory w każdy zimowy wieczór, dosłownie nie będziesz mógł oderwać się od barku, który magnetyzuje swoim ciepłem????.

Ławeczka, z której nie będziesz chciał wstać. Są 3 miejsca, w których codziennie siadasz – krzesła przy stole w jadalni, obrotowy skórzany fotel w biurze oraz mały kącik w przedpokoju, gdzie zakładasz obuwie. Wyobraź sobie, że jedną z tych trzech płaszczyzn możemy obdarować funkcjonalnością emisji ciepła. Grzejnik kolumnowy Delta Column Bench (DBH) oferuje perfekcyjne połączenie grzejnika z meblem do siedzenia. Zaprojektowany przez renomowanych architektów wnętrz, urzeka elegancją i funkcjonalnością.

Jak sam widzisz, inspiracje dosłownie wyskakują z rękawa, a na pewno znalazłoby się więcej propozycji. Ciepło od zawsze było nasza inspiracją. Bądź więc magikiem, który szperając w kapeluszu, zamiast królika, wyciąga nowe pomysły. Weź głęboki oddech i zacznij działać, a Twoja własna kreatywność na pewno Cię zaskoczy. W Purmo gorąco zachęcamy do wyrażania siebie, ponieważ komfort cieplny, jak gust, każdy ma swój.

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet