Uwaga nowa promocja! Gładka forma ciepła!

Uwaga! ????????

Drodzy instalatorzy, architekci i klienci indywidualni – przygotowaliśmy dla Was wspaniałą promocję, dzięki której możecie konkretnie zaoszczędzić i usprawnić swój system grzewczy! Zyskujesz więc podwójnie! ????????

????Gładka forma ciepła – to najnowsza promocja marki PURMO, która polega na tym, że przy zakupie dowolnego grzejnika Plan lub Ramo, głowicę Evosense dostaniesz za symboliczną złotówkę!

Czemu gładka forma ciepła? Ponieważ chcemy Wam pokazać, że grzejnik nie musi być wszędzie taki sam – nudny i pofałdowany.

Dzięki technologii Purmo możesz odmienić swoje wnętrze w nietypowy sposób. Grzejniki z gładką płytą czołową to absolutny hit na rynku. Dodatkowo możesz wybrać kolor – dowolny z palety RAL!

Zainteresowany? Nie zwlekaj i sprawdź szczegóły na naszej stronie internetowej:

https://www.purmo.com/pl/aktualnosci/aktualnosci-27819.htm/

Jeżeli masz dodatkowe pytanie, zapraszamy do naszej Grupa PURMO Polska

Więcej o grzejnikach biorących udział w promocji:

PURMO PLAN
Grzejnik płytowy Purmo Plan wyróżnia się idealnie gładkim wykończeniem płyty czołowej. Dzięki oszczędnej stylistyce i szerokiej palecie dostępnych kolorów Purmo Plan jest niezwykle uniwersalny. Pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych.

PURMO RAMO
Grzejnik płytowy Purmo Ramo wyróżnia się gładkim wykończeniem płyty czołowej z lekkimi poziomymi przetłoczeniami. Nadają one grzejnikowi oryginalny wygląd, nie dominując jednocześnie pomieszczenia, w którym został zamontowany.

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet