Promocja dla instalatorów Bella Rura – Piękny kraj

Mawia się, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. My się z tym nie zgadzamy i twierdzimy, że nie drogi, a … rury! By to sprawdzić zapraszamy współpracujących instalatorów z najlepszymi obrotami na asortymencie Purmo, na wycieczkę do słonecznej Italii.

Z nami przeżyjesz niezapomnianą przygodę i odwiedzisz 2 fabryki komponentów do systemów rurowych. A do tego:

● zjesz najlepszą pizzę

● wypijesz najsmaczniejszą kawę 🙂 

● poznasz kulturę jednej z najstarszych cywilizacji świata, która jako pierwsza zastosowała system ogrzewania podłogowego!

Jeżeli więc marzysz o tym, by rano obudził Cię zapach aromatycznej, świeżo parzonej kawy cappuccino i wypiekanego, chrupiącego rogalika cornetto – nie czekaj, kupuj produkty Purmo tj. systemy płaszczyznowe i systemy rurowe Cleverfit oraz weź udział w promocji “Bella Rura”.

Zasady są bardzo proste – wystarczy, że zachowasz wszystkie faktury (01.05-31.12.2019), a następnie zgłosisz się do udziału. Później pozostaje Ci tylko walczyć o jak najwyższy wynik i w przypadku wygranej spakować walizkę!

Co musisz zrobić?

Mamma Mia! Tak naprawdę to bardzo niewiele! Wystarczy, że w okresie 01.05 – 31.12.2019 będziesz kupował produkty Purmo tj. systemy płaszczyznowe, a także systemy rurowe Cleverfit Radial oraz Axial i wykażesz jak najwyższe obroty. Nie zapomnij zachować faktur, ponieważ to właśnie one potwierdzają saldo poniesionych przez Ciebie wydatków!

Jakie masz szanse na wygraną? To zależy od Twojej konkurencji i tego jak wysoki będzie wynik wypracowany przez pozostałych uczestników zabawy. My pragniemy zaprosić instalatorów z każdego regionu sprzedaży, którzy wykażą najwyższą sumę kwot z faktur wystawionych z zakup naszych produktów.

Kiedy jedziemy do Włoch?

Maj 2020.

Jak dotrzemy na miejsce?

Zwycięzcy rywalizacji polecą do słonecznych Włoch samolotem, gdzie następnie będą realizować program zwiedzania. O całościową organizację wyjazdu dba marka Purmo. Tobie pozostaje jedynie cieszyć się z nagrody!

Buon viaggio!

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet