MeetBlogin 2019 – spotkajmy się z designem!

W dniach 14-16.06 odbył się już siódmy ogólnopolski zjazd blogerów wnętrzarskich – Meetblogin 2019. Tym razem, za „dom dla najbardziej kreatywnych umysłów” posłużyła rezydencja Sophie Country House. Spotkanie odbyło się w skąpanej słońcem uroczej posiadłości, zlokalizowanej wśród łąk i lasów na południu Mazowsza. Te urokliwe i niezwykle inspirujące miejsce, idealnie pasowało do tak wyjątkowego wydarzenia.

W evencie wzięło udział ponad 20 bloggerek z całej Polski, które chociaż tak oryginalne i różne, łączy jedno – zamiłowanie do pięknych wnętrz i niebanalnych, wyszukanych aranżacji.

Marka Purmo, należąca do koncernu Rettig Heating, największy światowy producent branży grzewczej, po raz kolejny miała przyjemność gościć na tym wydarzeniu. Tym razem w prezentacji skupiliśmy się przede wszystkim na wielofunkcyjności naszych produktów oraz wykorzystaniu kolorów.

Od wielu miesięcy prowadzimy nową komunikację, która ma na celu uświadomić konsumentów, architektów i instalatorów o tym, że grzejnik nie musi być nudny! Marka Purmo ma w swojej ofercie wiele ciekawych modeli, które świetnie sprawdzą się w różnych aranżacjach, a dodatkowo istnieje możliwość pomalowania ich dowolnym kolorem z palety RAL. Personalizowany grzejnik promujemy hasłem „Piękna Forma Ciepła”!

Podczas naszej prezentacji, pokazaliśmy różnorodność oferowanego przez nas asortymentu oraz jego możliwe zastosowanie w wielu sytuacjach, aranżacjach i obiektach. Zaś ciekawą i inspirującą odmianą od standardowych wystąpień, była prelekcja Pani Dagmary Jakubczak, która przygotowała pełną ekspresji prezentację, wzbogaconą o przykłady designu, nawiązujące do sztuki nowożytnej.

Oczywiście nie zabrakło również informacji na temat technicznych możliwości oferowanego asortymentu, który bardzo spodobał się uczestnikom i szybko zamienił się w dynamiczną serię pytań i odpowiedzi.

Było nam niezmiernie miło, że pomimo lejącego się żaru z nieba, uczestniczki spotkania aktywnie zaangażowały się w naszą prezentację, wielokrotnie dopytując się o szczegóły.

Na zakończenie naszej części prezentacji mieliśmy przyjemność rozstrzygnąć konkurs „Piekna Forma Ciepła” i wręczyć nagrody za najbardziej oryginalne i pomysłowe aranżacje. Dla autora najciekawszego projektu, przygotowaliśmy nagrodę główną – Voucher o wartości 1200 PLN do sklepów sieci Media Expert na zakup aparatu, bądź kamery, które uwiecznią i wzbogacą tworzone treści!

Zwyciężczyni oraz wyróżnionym serdecznie gratulujemy zdobytych nagród, a wszystkim uczestniczkom dziękujemy za spotkanie i przekazanie wielu cennych spostrzeżeń.

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet