Purmo Design MeetUp – jedyne takie spotkanie w roku

Marka Purmo, światowy lider branży grzewczej, jest organizatorem spotkania Purmo Design MeetUp poświęconego aktualnym trendom we wzornictwie i nowoczesnym rozwiązaniom w branży grzewczej. 2-dniowy event skierowany jest architektów i stylistów wnętrz, blogerów oraz dziennikarzy.

Dlaczego to właśnie Rybnik w dniach 17-18 października ma stać się Stolicą Stylu? To tutaj znajduje się fabryka grzejników Purmo, które pokochali konsumenci z całego świata.

Spotkanie więc będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy miłośnikami pięknych wnętrz, dla których najnowsze trendy w branży „wnętrzarskiej” nie są obojętne.

Jedyne takie spotkanie w branży

Marka Purmo przygotowała bogaty program wydarzenia, który będzie nawiązywał do najnowszych trendów w dziedzinie dekoracji wnętrz oraz nowoczesnego design’u . Podczas spotkania nasi przedstawiciele, podzielą się swoją wiedzą o aktualnych kierunkach rozwoju branży grzewczej. Będzie to również doskonała okazja do uczczenia wyjątkowego wydarzenia, jakim jest 100 – lecie Bauhaus’u. Tak niezwykły „solenizant”, zasługuje na odpowiednie obchody swojego święta, dlatego, by to uświetnić, przygotowaliśmy specjalny inspirujący wykład.

Poznaj szczegółowy program wydarzenia

https://www.purmo.com/pl/design-meetup.htm

Poznajmy się lepiej

Na spotkanie zaprosiliśmy grupę wybranych osób, które specjalizują się w architekturze i stylistyce wnętrz. Dlatego podczas Purmo Design MeetUp nie zabraknie okazji do poznania niesamowicie ciekawych ludzi, jak również stworzymy atmosferę sprzyjającą swobodnej wymianie opinii i doświadczeń. Oczywiście nie może zabraknąć atrakcji, które sprawią, że będzie to czas pełen radości i relaksu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu!

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: katarzyna.kopycka@purmo.pl

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet