Druga Twarz Instalatora – Motocyklista – Rafał Dawidowicz

Rafał to bohater pierwszego filmu, który publikujemy w ramach kampanii Druga Twarz Instalatora. Jego pasją są spektakularne motocykle, szczególnie te z duszą, najlepiej amerykańską, których najsłynniejszym przedstawicielem jest legendarny Harley Davidson. Nie jest żadną tajemnicą, że marka ta stanowi obiekt westchnień wielu miłośników motocykli na całym świecie. Każdy wyprodukowany model marki Harley Davidson, można nazwać kultowym.

Gdy słyszymy słowo motocykl, wyobrażamy sobie właśnie ten cud inżynierii, a nasz instalator trzyma go w swoim garażu. Wielki, błyszczący i budzący respekt – zarówno dźwiękiem warczącego silnika, jak i imponującym wyglądem. Gdy zaś wizualizujemy sobie kierowcę takiej maszyny, widzimy Rafała! Nie da się ukryć, że to świetnie dopasowany duet.

Nasz instalator już od najmłodszych lat marzył o własnym jednośladzie. Pasją zaraził się już ponad 20 lat temu. Gdy miał 7 lat, zainspirował go sąsiad, który posiadał właśnie taki motocykl. Widząc wybierającego się na wycieczki jednośladowe starszego pana, zapragnął mieć motocykl dokładnie taki jak jego. Za każdym razem słysząc, jak jego sąsiad rusza w podróż, gonił ile sił w nogach, by móc, chociaż na chwilę podziwiać dzieło amerykańskich inżynierów i wyobrazić sobie, że za sterami tej niezwykłej maszyny, zasiada on sam. Powietrze przesiąkało zapachem spalonej benzyny, która uwodziła jak najlepsze francuskie perfumy.

Tak połączone atrybuty sprawiały, że chwile, gdy zaprzyjaźniony sąsiad opuszczał swój garaż, stawały się jak zaklęcie otwierające drzwi do lepszego świata.

“Ta zabawka przenosi nas do miejsca, gdzie nie ma granic, gdzie czujemy wolność i dotyk wiatru na policzkach”

– właśnie tak swoje doznania opisuje Rafał, bohater kampanii Druga Twarz Instalatora.

Realizując swoją pasję, Rafał wziął udział w kilkudziesięciu zlotach, gdzie poznał ludzi, którzy tak jak on – kochają motoryzację. W tym czasie przejechał łącznie ponad 100 000 km, taka odległość pozwoliłaby okrążyć Polskę prawie 30 razy!

Jego Harley to zawodnik wagi ciężkiej, prawdziwy Mike Tyson wśród motocykli. Na drodze musi liczyć się z nim absolutnie każdy! Gdyby postawić go na szali, po przeciwnej stronie musiałyby znaleźć się 3 skutery miejskie, jego waga to dokładnie – 300 kg. Tak imponująca wartość nie przeszkadza mu w byciu naprawdę szybkim środkiem transportu. Jak mówi Rafał, motocykl rozpędza się do 100 km/h w zaledwie 5s.

Rafał Dawidowicz – Instalator marki Purmo – Motocyklista

Rafał, podobnie jak inni uczestnicy programu, współpracuje z marką Purmo.

Dziękujemy Ci Rafał za zaproszenie do Twojego świata. Cieszymy się, że jako marka Purmo, możemy być jego częścią.

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet