DRUGA TWARZ INSTALATORA – Fotograf – Zbigniew Kołodziejski

Kolejny z naszych bohaterów, biorący udział w programie Druga Twarz Instalatora to Pan Zbigniew, którego hobby to fotografia. Tę pasję nosi w sercu już od 30 lat, kiedy to zaczęła się jego przygoda z obiektywem. Jak sam twierdzi:

“Robienie zdjęć to dodatek do głównego hobby, jakim jest podróżowanie”.

Pojawiła się więc potrzeba uchwycenia obrazów i chwil, jakie ukazywały się jego oczom. A ponieważ nasz instalator wszystko robi ze 100% zaangażowaniem, nie dziwi nas, że wykonane przez niego fotografie budzą takie emocje.

Z każdego wyjazdu przywozi ponad 4 tysiące zdjęć, gdyż fotografia pomaga mu uchwycić nie tylko to, co widzi, ale również to, co czuje, a zdjęcie to nie tylko obraz danej chwili, ale i emocje, jakie jej towarzyszą.

Wykonując swoją pasję, nie stroni od żadnej formy rejestracji tego, co widzi w obiektywie, nie są mu obce portrety ludzi, zdjęcia zwierząt czy krajobrazów i architektury.

Największe wrażenie wywarła na nim podróż do Tokio, gdzie zrobił tysiące zdjęć, jednak z nie mniejszą ekscytacją i radością odwiedza kolejne miejsca na mapie Polski. Nie są mu obce zarówno popularne miejskie kierunki, jak i wyszukane, dzikie i prawdziwe perełki.

Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale fotografia to hobby, które wymaga niezwykłej cierpliwości. Chcąc zrobić doskonałe zdjęcie, musimy poświęcić nie tylko mnóstwo czasu na ustawienie odpowiednich parametrów wykonywanej fotografii, ale równie istotne jest to, że czasem na idealny moment musimy chwilę poczekać. Ile? Bywa, że nawet 8 godzin! Właśnie tyle bohater marki Purmo spędził, leżąc w bezruchu, czekając na doskonałe ujęcie Bielika.

Zbigniew, podobnie jak inni uczestnicy programu, współpracuje z marką Purmo. Dziękujemy Ci Zbigniewie za zaproszenie do Twojego świata. Cieszymy się, że jako marka Purmo, możemy być jego częścią.

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet